Subscribe to our newsletter:

Kanal E Elazığ Haber - Elazığ Güncel Gündem Spor Haberleri

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Photo & Video
  • News
I want this app
Download from AppStore

Elazığ Kanal E iPhone application :
Bu uygulama icerisinden Kanal E'yi ucretsiz izleyebilirsiniz.
Wi-fi kullanilmasi onerilmektedir.

Elazığ'ın ve Türkiye gündemindeki haber ve ekonomi bültenleri, müzik, kültür, düşünce, spor, tartışma programları, belgeseller, kısaca hayatın çok sesliği, Şehrimizin renkliliği dinamik bir televizyon olan Kanal E'de buluşuyor... Haberciliğin özgür yapısına sınırlama getirmeden ve evrensel etik ilkelerinden ödün vermeden devam ediyoruz...

Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, insan haklarına, çağdaş ve evrensel değerlere sıkı sıkıya bağlı bir politika izleyen Kanal E, rating kaygısıyla değil, izleyicilerinin istekleri doğrultusunda yayıncılık yapmayı da ilke edinmiş bir TV kanalı. Zengin program yelpazesi kamuoyunun ilgisini çeken ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten Kanal E, artık hem Türkiye'nin her yerinde hem de Dünya dahil tüm Avrupa'da, İnternet Üzerinde izlenmeye başlandı.

Mükemmel bir teknik altyapı...

Kanal E'in altyapısı, sunucu, istemci ve yazılı içeren tüm bilgi sistemleri projesi dijital teknolojisiyle gerçekleşti. Dünyadaki gelişmeler göz önüne alınarak tamamlanan mühendislik hizmetleri ve hepsi dijital ürünlerden oluşan teknik donanım sayesinde Kanal E, diğer televizyon kanallarına da örnek teşkil ediyor... Kanal E, online olarak Anadolu Ajansı'na, İHA ve Doğan Haber Ajansına bağlı sistemlerden sürekli veri alıyor. Tüm Elazığ'ın her yeriyle canlı yayın bağlantısı kurabilen ve yaygın muhabir ağı bulunan Kanal E, seyircisine her an, her yerde olabilme olanağı sunuyor.