Subscribe to our newsletter:

Profesia.sk

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

“Aplikácia ako Profesia.sk chýbala v spektre slovenských aplikácii ....” (iphonemania.sk)

“Zaujímavou funkcionalitou je posielanie push upozornení na nové ponuky.” (eTrend.sk)

“Aplikácia Profesia.sk ponúka plnohodnotnú užívateľskú skúsenosť z pracovného portálu v podaní na mieru ušitom pre iphone.” (mamiphone.sk)

-------------------------

Hľadáte si prácu alebo len chcete byť v obraze, aké pracovné ponuky sú na trhu? Aplikácia Profesia.sk vám pomôže.

Hľadajte voľné pracovné miesta cez názov pozície, pracovné oblasti, vyberte si vhodný región a upresnite hľadanie kľúčovým slovom. Zobrazené hľadanie si môžete uložiť a aplikácia vám hneď, ako na stránke www.profesia.sk pribudne pracovná ponuka vyhovujúca vašim nastaveniam, pošle notifikáciu. Tak budete o nových pracovných príležitostiach informovaní ako prví.

Po prihlásení sa do aplikácie s prihlasovacími údajmi ako na www.profesia.sk je možné na ponuky aj reagovať. Aplikácia je synchronizovaná s vašim kontom na Profesia.sk, získate tak rýchly prístup k vybraným ponukám a osloveným spoločnostiam.

Aplikáciu je možné používať aj bez prihlásenia, umožňuje vyhľadávať pracovné ponuky a tie zaujímavé si ukladať medzi vybrané, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť. K uloženým hľadaniam vám bude posielať notifikácie s upozornením, že pribudla nová pracovná ponuka.

-------------------------

Kto je Profesia?

Spoločnosť Profesia spol, s r.o. je lídrom na pracovnom on-line trhu na Slovensku. Stojí za najväčším pracovným portálom Profesia.sk, ktorý už 16 rokov pôsobí na internetovom trhu práce. Počas 1 mesiaca tu TOP zamestnávatelia zo Slovenska i z iných krajín zverejnia viac ako 10 000 pracovných ponúk.

Odporučte túto jednoduchú aplikáciu svojim priateľom. Budeme vďační za vaše hodnotenia a komentáre.

Aplikáciu vyvinula spoločnosť GFX-pulse (www.gfxpulse.sk).