Subscribe to our newsletter:

crmobil

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
I want this app
Download from AppStore

CRMobil yazılımı, İntermat CRM Business V2 yazılımı ile entegre veya bağımsız olarak kullanılabilen ve İNTERMAT A.Ş. tarafından geliştirilen bir Mobil CRM yazılımıdır.

CRMobil, sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen alanları ve giriş ekranları sayesinde şirket yapınıza tam uyum sağlar. İntermat CRM Business V2 yazılımı ile birlikte kullanıldığında ofisinizle anlık bilgi paylaşırsınız.
MySQL veya MS-SQL veritabanı üzerinde çalışan CRMobil, WiFi,3G veya Edge bağlantı gerektirir.

Görüşmeler bölümleri ve kayıtlarıyla ilgili yapılan bildirimlerin size sesli ve görsel uyarılarla iletilmesini sağlar. Bu bildirimlerinizi bölümüne ve tarihine göre filtreleyebilirsiniz.

Kartlar bölümünü kullanarak müşteri kayıtlarınıza erişebilir, yeni müşteri kaydı açabilir ve mevcut kayıtları güncelleyebilirsiniz. Müşteri kaydı üzerinden teklif oluşturma, görüşme veya ajanda kaydı ekleme, kurumsal SMS ve e-posta gönderme ve harita bilgisi yapabilirsiniz.

Paylaşılabilen ve CRM Business V2 Ajandası ile online çalışabilen ajanda bölümü sayesinde şirketiniz çalışanlarının (satış ekibi, saha ekibi, teknik ekip…vb.) günlük, haftalık veya aylık programlarınızı takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Ajandanızı günlük, aylık veya seçeceğiniz bir tarihe göre görüntüleyebilirsiniz. Ajandanızdaki kayıtları sadece kendi kayıtlarınız veya seçilen kullanıcıların kayıtları olarak da filtreleyip görüntüleyebilirsiniz.

Satış, pazarlama, müşteri ilişkileri veya teknik servis ekipleriniz, müşterilerinizle yaptıkları görüşmelerin ve ziyaretlerin bilgilerini anlık olarak sisteme girebilirler. Bu görüşme bilgilerini ve detaylarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Teklifler bölümü sayesinde, sahada sıcak satış yapan ekibiniz veya müşterilerinize yerinde hizmet veren teknik ekibiniz, anlık olarak teklif veya sipariş girişlerini yapabilirler. Hazırlanan teklifler veya siparişler yönetici onayına sunulabilir veya onayınıza sunulan teklif ve siparişlerin onaylama işlemlerini yapabilirsiniz. Teklifler ekranınızda seçtiğiniz sıralama kriteri ve yönü doğrultusunda listelenen kayıtlar arasında arama yapabilir, yeni teklif girişi yapabilir veya kaydı tıklayarak detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Teklif detay ekranında müşteriniz için hazırlanan teklifin girilen tüm bilgilerini, teklifin içeriğindeki ürünleri ve detaylarını, teklifin aşamalarını ve o an hangi aşamada olduğunu, teklif geçmişinde hangi kullanıcının ne gibi değişiklik ya da eklentiler yaptığını görebilirsiniz. Ekrandaki teklifleri seçeceğiniz kriterlere göre hızlı filtreleyebilir, gerektiğinde yönetici onayına sunabilir ya da onayınıza sunulan tekliflerin onaylama, revize isteme veya reddetme işlemlerini yapabilirsiniz.

Destek Merkezi bölümü kullanılarak süreci olan herhangi bir işleminizi (Teknik Servis, Süreç Yönetimi, talep yönetimi… vb.) takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Belirlenen kriterlere göre girilen kaydı kişiye atayabilir, atama yapıldıktan sonraki tüm süreçlerini ve durumunu takip edebilirsiniz. Destek merkezi kaydınıza ürün ekleyebilir, bu ürünle ilgili teknik servis, talep… vb. gibi süreçleri izleyebilirsiniz. Oluşturulan kayıt için bir onay süreci tanımlayabilir, safhalara göre gerektiğinde otomatik onaya sunulmasını ve sonraki sürecin yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Destek Merkezi kaydının türüne ve içeriğine göre, gerektiğinde mobil cihazınızla fotoğraf çekip kayıtla ilişkilendirebilirsiniz.

Kullanım:
CRMobil store üzerinden ücretsiz indirilebilir. Demo kullanım için bilgiler aşağıda belirtilmiştir. CRM Business V2 yazılımı ile birlikte kullanım veya size özel veritabanı üzerinde kullanım için lütfen bilgi alınız. İletişim bilgileri için web sitemizi ziyaret ediniz.

Demo kullanım:
Firma ID: 1000
Kullanıcı adı: sistem
Şifre: crm

Giriş ekranında sol alttaki "Demo" butonunu da kullanabilirsiniz. Demo kullanımda kaydetme aktif olmayacaktır.