Subscribe to our newsletter:

[digi]

Free
iPad
Genres:
  • News
  • Newsstand
  • Computers & Internet
I want this app
Download from AppStore

[digi] on Eesti kõige populaarsem IT- ja tehnoloogiaajakiri. Pole ka ime, sest lugeja vajab meid. Just [digi] on ajakiri, mis iga kuu aitab lugejal olla kursis üha keerukamaks muutuva tehnoloogiavaldkonnaga.
Väljaande tugevuseks on praktilised soovitused, nõuanded ja keelud. Me ei häbene välja öelda, kui mõni testitud toode osutus küüniliseks katseks tarbijatele liiga kallilt kehva toodet pähe määrida, samamoodi nagu me ei häbene kõvasti kiitmast tooteid, mis meie arvates seda väärivad.
[digi] ajakirjanikud vaatavad kõigele otsa läbi isikliku prisma: kas me ise ostaksime selle seadme endale või julgeksime seda oma parimale sõbrale soovitada? Tänu sellele oleme oma lugejate jaoks kindel arvamusliider ja ostujuht.

Telli ajakiri [digi] iPadi 6 kuuks hinnaga €12.99 või aastaks hinnaga €22.99. Üksiknumbrit saab osta hinnaga €3.59.
Ajakirja tellijana saad automaatse ligipääsu uutele numbritele. Kehtiva tellimuse korral arvestatakse ostusumma maha tellija iTunes kontolt ja tellimus uueneb lõppemisel automaatselt, välja arvatud juhul kui see hiljemalt 24h enne tellimuse lõppu tühistada. Kui tellimust ei tühistata, võetakse 24h enne tellimuse lõppu tellija iTunes kontolt uue tellimuse summa. Tellimuse automaatset uuenemist saab oma iTunes konto sätete alt alati muuta. Aktiivset tellimust tühistada ei ole võimalik.

Most popular Estonian IT and technology magazine [digi] is now available for iPad!

[digi] magazine appears monthly. You can subscribe to magazine on iPad for 6 months (€ 12.99) or for 1 year (12 issues at €22.99). Single issue costs €3.59.
By subscribing all the issues published within period are available for you to download automatically when they appear. Price of the subscription will be charged from your iTunes account. Subscription auto-renews when it ends unless you cancel it 24h before the end of the current period. If you do not cancel auto-renewal, your iTunes account will be charged with the price of the subscription for next period. You can manage your subscriptions and cancel auto-renewal from your iTunes Account Settings. You can not cancel an active subscription. Magazine appears in Estonian.