Subscribe to our newsletter:

Türkiye Texas Poker

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Entertainment
  • Card
  • Casino
I want this app
Download from AppStore

Dünyaca meşhur poker oyunu! Tutkuyla takip edilen,kışkırtıcı,bedava indirip kayıtsız giriş yapabileceğiniz,para harcamadan eğlenebileceğiniz müthiş zevkli bir oyun.

~~~Oyun özellikleri~~~

1.Kayıtsız giriş: Kayıt yapmadan direk oyuna başlayabilirsiniz.

2.Çok sayıda ödül:Oyun tamamen bedava indirilip oynanabilir.Hergün ilk girişinizde ödül kazanırsınız.İflas ederseniz yardım ödülü alırsınız.Oyun odalarındaki değerli sandığı açıp çeşitli ödüllü aktivitelere katlabilirsiniz.Merak etmeyin çok çeşitli yollarla sizlereücretsiz chip kazandırıp uzman olma yolunda uzun mesafeler kat etmenize yardımcı olacağız.

3.Çeşitli oyun grupları:ortak alan,eleme,yükselme,pc ile oyna gibi birçok platformda dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.Amacımız sizleri memnun etmek!

4.İnteraktif arkadaş sistemi:Arkadaşlarınızı görebilir,daha da ötesi online arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.Her zaman ve her yerde arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz,karar ver,kazan yada kaybet.

5.Eğlenceli şirin ifade paketleri:çok sayıda sevimli ifade karakterleriyle oyun stresinden kurtulun,kendinize bir ayrıcalık yapın.

6.Kullanıcı deneyimleri:Olağanüstü ekran ayarları,akıcı ve hızlı sayfa düzeni,Kart dağıtım işlevselliği ile bu oyunun ayrıcalığını yaşayacaksınız.

7.Bağlantı kolaylığı:Çok sayıda internet bağlantısını destekler.En düşük bazda bile wifi bağlantısıyla oyuna giriş yapılabilir.Ağ bağlantınızı zorlamaz.

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel : +86-0755- 86630020