Subscribe to our newsletter:

AmazingBaby Polski by Enfamil®

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Health & Fitness
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

Aplikacja AmazingBaby app zawiera propozycje ćwiczeń dla czterech różnych części dnia — od zabawy do wyciszenia. Wszystkie te ćwiczenia zostały opracowane z myślą o wspomaganiu rozwoju dziecka w pierwszym roku życia w celu osiągania kamieni milowych w zakresie umiejętności motorycznych, poznawczych, komunikacyjnych i społecznych.

Aplikacja AmazingBaby jest pełna fajnych pomysłów, które pomogą Ci we wspieraniu rozwoju Twojego dziecka w pierwszym roku jego życia. Opowiemy Ci, jak wykonać każde ćwiczenie, opiszemy potrzebne zabawki lub rekwizyty i dokładnie pokażemy, w jaki sposób dane ćwiczenie pomaga Twojemu dziecku w osiąganiu ważnych kamieni milowych w rozwoju umiejętności motorycznych, poznawczych, komunikacyjnych i społecznych. Możesz także wysyłać swoje wspomnienia — zdjęcia lub po prostu opisy reakcji swojego dziecka — do rodziny i znajomych, na Facebooku albo pocztą e-mailową.

Aplikację AmazingBaby udostępnia producent mleka modyfikowanego Enfamil®, lider na rynku produktów do żywienia dzieci stworzonych w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe, w celu zapewnienia niemowlętom i dzieciom jak najlepszego startu w życie.

A oto niektóre z jej właściwości:
• menu z łatwą nawigacją, uporządkowane według różnych części dnia (czas zabawy, na powietrzu, pora na kąpiel, pora na wyciszenie)
• aż 17 pomysłów na ćwiczenia – wesołe i korzystne dla rozwoju Twojego dziecka
• opisy informujące, w jaki sposób każde ćwiczenie pomaga Twojemu dziecku i jakie umiejętności są doskonalone
• możliwość robienia zdjęć podczas zabawy oraz wysyłania ich rodzinie i znajomym
• wykres „wspomnień“, uporządkowany według dat, na którym możesz zobaczyć wszystkie wykonane ćwiczenia, osiągnięte kamienie milowe i utworzone wspomnienia

UWAGA: aplikacja kompatybilna z telefonem iPhone 3GS, iPhone 4/4S, iPod touch oraz iPad. Wymaga systemu w wersji iOS 4.3 lub wyższej