Subscribe to our newsletter:

JOJ

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Photo & Video
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Televízia JOJ, PLUS a WAU priamo vo vašom telefóne / smartphone a tablete. Aplikácia obsahuje live vysielanie, kompletný archív, televízny program, ale aj reminder pred začiatkom vybraného seriálu alebo relácie. Vďaka aplikácii je teraz možné sledovať televízie JOJ, PLUS a WAU kdekoľvek a kedykoľvek. Už vám neujde ani minúta vlastnej tvorby TV JOJ, ani minúta najlepšieho spravodajstva na Slovensku. Sledujte seriály, veľké televízne šou, súťaže a správy úplne nerušene a v tej najlepšej kvalite.

Aplikácia obsahuje :

***LIVE VYSIELANIE***
Umožnuje vidieť premiéru všetkých seriálov a relácií z dielne TV JOJ, PLUS a WAU. Premiérové časti seriálov ako Panelák, Pod povrchom, Hoď svišťom, ale aj obľúbených relácií ako Súdna sieň, Noviny TV JOJ, Krimi, Šport, Najlepšie počasie, Česko Slovensko má talent a mnoho ďalších...

***TV PROGRAM***
Prehľadný program všetkých slovenských a českých televíznych staníc.

***UPOZORNENIE PRED ZAČATÍM PROGRAMU V TV***
Ak nechcete premeškať váš obľúbený seriál alebo reláciu, môžete si na vašom smartphone, alebo tablete nastaviť upozornenie pred začiatkom relácie. Jednoducho nastavte koľko minút pred reláciou vás má aplikácia na reláciu upozorniť a môžete si byť istí, že vám neujde ani minúta obľúbeného programu.

***ARCHÍV***
V archíve nájdete všetky svoje obľúbené relácie a seriály ako Panelák, Mafstory, Profesionáli, Pod povrchom, Česko Slovensko má talent, Hotel Paradise, Extrémne rodiny a mnoho ďalších. Jednoducho si vyberiete z ponuky, vyberiete epizódu a nerušene si pozriete čokoľvek čo ste nestihli.

***OBĽÚBENÉ***
V aplikácii je možné vytvoriť si zoznam svojich najobľúbenejších seriálov a relácií a zjednodušiť si tak prístup k nim.