Subscribe to our newsletter:

Oldies Radio 103,7

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Music
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Jsme Oldies radio - hudební stanice, která vám přináší Nejlepší hudbu 60., 70. a 80. let. Díky těmto třem hudebním dekádám se vracíme zpátky do dob, kdy se nejvýrazněji psaly hudební dějiny. Slyšet u nás můžete nejen Beatles, Doors, Rolling Stones nebo Queen. Hrajeme vám i Arethu Franklin, Police, Genesis, Davida Bowieho, U2, INXS, Tinu Turner a desítky dalších. V našem vysílání můžete slyšet unikátní Hudební knihovnu, která vám odhalí legendy kolem jednotlivých skladeb a jejich interpretů.
Tato aplikace vám navíc umožní nahlédnout během poslechu do playlistů našich speciálních hudebních pořadů, které pro vás vysíláme každý večer. Podíváte se na booklety největších hitů i hudebních rarit a budete mít vždy všechny potřebné informace o právě hrající skladbě nebo skladbách nedávno odehraných. Najdete zde také novinky z hudebního světa i z Oldies radia.

---

Oldies Radio is the only Czech radio station focused on 60s, 70s and 80s classic music hits. You can hear Beatles, Doors, Rolling Stones, Queen, Aretha Franklin, Police, Genesis, David Bowie, U2, INXS, Tina Turner a many more on Oldies radio.