Subscribe to our newsletter:

Statune

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Statune, seni arayan kişilere sıradan çalma tonu dııt dıt yerine, o an ne yaptığını, nerede olduğunu otomatik olarak söyleyen bir uygulamadır. Sen daha telefonunu açmadan, Statune uygulaması seni arayanları karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.

Bazen öyle durumlar olur ki, arkadaşın arar açamazsın. Arkadaşın merak eder, bazen de sinirlenir. Statune sayesinde seni arayanlar, telefonunu açmana gerek olmadan senin meşgul olduğunu öğrenebilecekler. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, senin tercihin, istersen açabilirsin de. Kısacası, artık telefonunu açamadığın için üzülmene gerek yok.
Statune’ü indirdikten sonra, sana özel hazırladığımız 300’den fazla statü içinden o anki durumunu yansıtan statü'yü seçebilirsin. Telefonuna tanımlamak istediğin statü mesajının farklı seslendirmelerini dinleyebilir, hangi arkadaşlarının bu statüyü sevdiğini görebilir ve istediğin süre boyunca geçerli olacak şekilde bu statü’yü telefonuna tanımlayabilirsin. Yaptığın statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter hesaplarına yansıtabilir ya da sadece istediğin statüleri Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsin.

Statune uygulamasının özellikleri:

●300’den fazla statü arasından istediğini seçip seni arayanların duyması için telefonuna tanımlayabilirisin.
●İstersen kategorilerin arasında gezinebilir, istersen arama barına durumunu girerek sana uygun statüyü kolayca bulabilirsin.
●Statü detayları sayfasından bu durumun farklı seslendirmelerini dinleyebilir, aralarından istediğini seçebilirsin.
●Seçtiğin statü’yü ne kadar süre boyunca arayanlara dinletmek istediğini zaman seçeneklerinden belirlersin. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, seni arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler. Sınırsız olarak atarsan, sen yeni bir statü tanımlayana kadar telefonun seçtiğin tonu çalar.
●Beğendiğin statüleri “Ekle” butonuna basarak kendi “Statülerim” sayfana ekleyebilirsin. “Statülerim” sayfandan seçtiğin tüm statülere kolayca ulaşabilir, anında statü güncellemesi yaparsın.
●Telefon rehberin, Facebook ve Twitter’daki arkadaşlarının güncel statülerini görebilir, istersen onları uygulama içerisinden arayabilirsin.
●Beğendiğin statüleri Facebook ve Twitter’da arkadaşlarınla paylaşabilir, onlara dinletebilirsin.
●Tüm statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilirsin.
●Hatırlatma seçenekleri sayesinde zamanlı tanımladığın tonlar bittiğinde bilgilendirilir, arkadaşlarının yaptıkları statü güncellemelerinden haberdar olabilirsin.
●İstediğiniz an tek bir buton ile hattındaki statüyü kaldırabilirsin.

Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 2 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.