Subscribe to our newsletter:

Finansal Matematik

$4.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

Uygulamammız yeni sınav sistemi ve mesleki eğitim göz önüne alınarak konusunun uzmanı matematik öğretmenleri tarafından hazırlanmıştır.

Son yıllardaki meslek sınavlarında çıkan matematik soruları göz önünde bulundurularak konular interaktif olarak, bol soru ve çözümlü olarak uygulamada yer almıştır.

Böylece gereksiz konu detaylarına girmeden, konunun özünü kavrayarak, her zaman yanınızda bulunduracağınız ve her yerde rahatlıkla çalışabileceğiniz bu uygulama hazırlanmıştır.

Uygulamamız ile düzenli olarak çalışıldığında meslek hayatınızda matematik sizin için sorun olmaktan çıkacak, matematikteki başarınız çevernizdeki insanları şaşırtacak.

Uygulamada bulunan oyun düzenli olarak oynandığında dikkat, zeka ve konsantrasyon yetilerinin gelisimi sizi şaşırtacak !


Flash Hafıza bağımlılık yapan bir oyundur; Oyunun size gösterdiği renkleri her seferinde tekrar edeceksiniz, her başarılı tur sonununda, App oyuna yeni bir renk daha katacak ve oyun sizin renkleri doğru olarak takip edebildiğiniz sürece devam edecek.


IPad / IPhone und IPod Touch için özel olarak tasarlanan uygulama bir kere alındığında tüm cihazlarda kullanılabilecek.