Subscribe to our newsletter:

Satinalma

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • News
I want this app
Download from AppStore

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi olarak Ocak 2013’ te yayın hayatına başlayan Satınalma e-Dergisi, tüm sektörlerden satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerinin buluşma ve bilgi paylaşım noktası olma özelliğini taşımaktadır.

www.satinalmadergisi.com üzerinden de elektronik olarak yayın yapmakta olan Satınalma Dergisi Türkiye’deki tüm satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerine ulaşmayı hedef edinmiştir.

Satınalma Dergisi’nin amacı; satınalma mesleğinin ülkemizde gelişmesine ve hak ettiği değeri görmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda mesleğin doğru algılanması ve daha profesyonel bir zeminde yürütülmesi için gerekli faaliyetlere destek vermek Satınalma Dergisi olarak temel ilkemizdir.

Dergimizde Satınalma Operasyonları, Satınalma Organizasyonu, Tedarikçi Performans Değerlemesi, Ortak Satınalma, e-Satınalma, Kamu Yönetiminde Satınalma, Depo Yönetimi, Lojistik, Stratejik Yönetim, İş Güvenliği, Hukuk ve Sektörel Tedarik Zinciri Yönetimi uygulamalarına geniş yer verilmektedir.

İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat ERDAL (www.muraterdal.com) editörlüğünde sektör yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ile Satınalma Dergisi, alanındaki ilk, tek ve en kapsamlı kaynak olarak siz değerli okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.


İletişim: dergi@satinalmadergisi.com
Web : http://www.satinalmadergisi.com
Twitter : http://www.twitter.com/satinalmadergi


Uygulama Özellikleri:

Read & save to ‘favorites’ list and share posts via Facebook, Twitter, Google Plus, Email or SMS.

Navigate the App by Categories and our Search Tab.

Real time notifications of new articles.

Save articles to favorites for offline reading.

Choose which push notifications you would like to get by Categories/Tags/Authors, using our advanced native push settings.

Save images to your iPhone photo gallery.

Share images with other installed Apps.

iPhone5 compatibility.