Subscribe to our newsletter:

RYTUS

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
I want this app
Download from AppStore

RYTUS®, Karasal FM Radyo yayınlarının, yayın kalitesini ve yayın sürekliliğini internet ve/veya GSM üzerinden takip edilmesine imkân tanıyan bir yayın takip ve uyarı sistemidir.
Sistemin Genel Özellikleri:
• İnternet ve GSM ile erişim
• Gerçek zamanlı ölçüm
• Yayın dinleme
• SMS ile durum sorgulama
• E-posta ile uyarı
• SMS ile uyarı
• iOS bildirimleri ile uyarı
• 7/24 ölçüm kaydı
• Yayın istatistik
• Raporlama
Kontrol sizde olsun…
Sisteme dâhil olan kullanıcılar, RYTUS® terminallerinin kurulu bulunduğu il ve ilçe merkezlerindeki yayınlarının tüm teknik değerlerini dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar internet ve/veya GSM üzerinden kontrol edebilecek ve ölçümleyebileceklerdir.

İlk sizin haberiniz olsun…
Yayınlarınızın tüm parametreleri RYTUS® tarafından 7 gün 24 saat aralıksız ölçümlenecek olup yayınlarınızda herhangi bir problem olması (Yayın kesintisi, ses kesintisi, ITU-R standartları veya ayarlanmış değerlerin dışına çıkılması… gibi) halinde RYTUS® tarafından E-posta, SMS ve iOS bildirimleri aracılığıyla anında uyarılacaksınız.
RYTUS®, radyo yayınlarınızın RF, Pilot, RDS, Deviasyon, Ses (L/R) sinyal seviyelerini TCP/IP ve/veya GSM bağlantısı ile gerçek zamanlı olarak kontrol etmenize, ölçmenize olanak sağlar.

Yayın kesintilerinizi asgariye indirin…
Radyo yayınınızda herhangi bir problem olması veya yayınınızın sistemde tanımlanmış değerlerin dışına çıkması halinde RYTUS® tarafından e-posta, SMS ve iPhone bildirimleri ile anında uyarılırsınız ve arızaya daha kısa sürede müdahale etmenize olanak sağlar.

RYTUS® ile diğer yayınların yayınınız üzerindeki olumsuz etkilerini ölçümleyebilir ve o merkezdeki yayınınızı internet üzerinden ve/veya GSM üzerinden gerçek zamanlı olarak dinleyebilirsiniz.
RYTUS®, akıllı telefon kullanmıyorsanız veya internet bağlantısı olmayan bir yerde olsanız dahi SMS ile yayınlarınızı uzaktan ölçümlemenize ve dinlemenize olanak sağlar.
RYTUS® Hizmeti Verilmekte Olan Merkezler
S.NO İL-İLÇE
1 ADANA-MERKEZ
2 ANKARA-MERKEZ
3 ANTALYA-ALANYA
4 ANTALYA-MERKEZ
5 BALIKESİR-MERKEZ
6 BURSA-MERKEZ
7 DENİZLİ-MERKEZ
8 DİYARBAKIR-MERKEZ
9 DÜZCE-MERKEZ
10 ERZURUM-MERKEZ
11 ESKİŞEHİR-MERKEZ
12 GAZİANTEP-MERKEZ
13 İSTANBUL-MERKEZ
14 İZMİR-MERKEZ
15 KAYSERİ-MERKEZ
16 KOCAELİ-MERKEZ
17 KONYA-MERKEZ
18 MALATYA-MERKEZ
19 MERSİN-MERKEZ
20 MUĞLA-BODRUM
21 MUĞLA-MARMARİS
22 OSMANİYE-MERKEZ
23 SAKARYA-ADAPAZARI
24 SAMSUN-MERKEZ
25 TEKİRDAĞ-MERKEZ
26 TRABZON-MERKEZ
27 ZONGULDAK-MERKEZ
28 BOLU-MERKEZ

RYTUS ölçüm terminalleri yayıncıların hizmet almayı talep ettikleri merkezler ve yayın dinlenme ölçümlerinin yapıldığı merkezler dikkate alınarak kurulmaktadır. Hali hazırda hizmet verilmekte olan merkezler dışında da hizmet alma yönündeki taleplerinizi lütfen bize iletiniz. Talebiniz diğer yayıncılardan gelen talepler ile birlikte değerlendirilerek firmamızca yeni terminaller kurulacak veya Kurumunuza özel çözümler sunulacaktır.