Subscribe to our newsletter:

Gratka Nieruchomości

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

Gratka Nieruchomości to aplikacja, dzięki której szybko i wygodnie znajdziesz swoje nowe mieszkanie, dom, pokój, lokal użytkowy lub działkę. Nieważne, czy chcesz kupić czy tylko wynająć – wszystkie ogłoszenia są w zasięgu Twojej ręki.

Nasza aplikacja oferuje Ci:
• ok.1,2 mln ofert z opisem i galerią zdjęć
• ogłoszenia sprzedaż/wynajem z kategorii: mieszkania, dom, lokale użytkowe, działki i grunty, pokoje
• oznaczenie ogłoszeń - obejrzane, nieobejrzane i nowe
• wyszukiwanie na mapie
• listę wyników zgodną z Twoimi preferencjami (finanse, metraż, liczba pokoi)
• zapamiętywanie parametrów wyszukiwania
• możliwość stworzenia listy ulubionych ofert
• szybki i wygodny kontakt z ogłoszeniodawcą

Po uruchomieniu aplikacji decydujesz, czy planujesz zakup czy wynajem oraz określasz typ nieruchomości. Jeśli w trakcie zmienisz zdanie, bez problemu możesz rozpocząć nowe wyszukiwanie w ten sam sposób.

Rozumiemy, że możesz mieć określone wymagania co do przestrzeni i ograniczony budżet, dlatego od razu pomagamy Ci zawęzić listę wyników – tak, by była zgodna z Twoimi preferencjami. Pozostaje Ci jeszcze wybrać okolicę, w której chcesz zamieszkać: po prostu wpisz fragment nazwy interesującego Cię miasta, a aplikacja podpowie Ci nazwę. Możesz także zawęzić wybór do kilku interesujących Cię dzielnic. A jeśli niespecjalnie znasz dzielnice miasta, ale wiesz, że chcesz mieszkać w pobliżu określonego adresu, wskaż ten adres na mapie, ustalając dodatkowo maksymalną odległość, w której będziesz szukać.

Wiemy z doświadczenia, że wybór mieszkania to poważna decyzja, która zwykle przeciąga się w czasie. Dlatego po zaprezentowaniu listy wyników zapewniamy Ci szereg przydatnych narzędzi, ułatwiających poszukiwanie ofert. Prezentowane ogłoszenia podzielone są wstępnie na rynek pierwotny i wtórny. Możesz również przejrzeć listę inwestycji obecnie realizowanych przez deweloperów. Klikając ikonę “Nowe” zobaczysz nowo dodane ogłoszenia od czasu Twojej ostatniej wizyty. Jeśli ogłoszeń nadal jest zbyt wiele, a Ty już masz skonkretyzowane oczekiwania, możesz dzięki filtrom zdefiniować dodatkowe kryteria. Interesuje Cię tylko zmiana miejsca poszukiwań? Spokojnie, bez utraty zdefiniowanych kryteriów możesz poszukać w zupełnie innym mieście lub dzielnicy.

Gdy otrzymana lista spełnia Twoje oczekiwania, kliknij ikonę dzwonka. Aplikacja zapisze Twoje kryteria, będą one szybko dostępne w menu "Obserwowane wyszukiwania". Możesz w ten sposób zdefiniować kilka list i monitorować oferty z różnych okolic. Jeśli wyrazisz na to zgodę, aplikacja będzie informować Cię o nowych ogłoszeniach, które mogą być dla Ciebie interesujące.

Aby dowiedzieć się więcej o wybranej nieruchomości, kliknij w element na liście. Na karcie ogłoszenia możesz obejrzeć zdjęcia nieruchomości oraz dowiedzieć się o niej znacznie więcej. Ponadto, przechodząc do mapy okolicy, dowiesz się jak daleko będziesz mieć do sklepu czy też do centrum oraz podejrzysz na mapie, co znajduje się w pobliżu.

Jeśli jakaś nieruchomość wpadnie Ci w oko, kliknij w gwiazdkę, a zostanie dodana do Twoich ulubionych. Dzięki temu możesz szybko pokazać nieruchomość swojej rodzinie i przyjaciołom. Możesz też udostępnić im ogłoszenie za pomocą Facebooka bądź wysłać przygotowaną listę ulubionych ofert e-mailowo.

Ponadto w oparciu o polubione przez Ciebie oferty, aplikacja przygotuje dla Ciebie listę podobnych ofert, które mogą przypaść Ci do gustu. Aby je zobaczyć, sięgnij do bocznego menu i wybierz “Ulubione ogłoszenia” a następnie zakładkę “Podobne do Twoich”.
Szukamy z Tobą i dla Ciebie, byś z uśmiechem mógł znaleźć swoje miejsce. Jeśli masz sugestie lub uwagi do aplikacji i portalu, prosimy o e-maila. Zapraszamy też na nasz profil na FB:

https://www.facebook.com/DomGratka

Gratka Nieruchomości: i jesteś u siebie!

Korzystanie z Aplikacji oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności.