Subscribe to our newsletter:

iEczane Pro

$0.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Navigation
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

** LÜTFEN NÖBETÇİ ECZANE'YE GİTMEDEN ÖNCE TELEFON İLE AÇIK OLUP OLMADIĞINI VE ADRESİ TEYİT EDİNİZ. ZİRA NÖBETÇİ ECZANE BİLGİLERİ DIŞ SERVİSLERDEN TEMİN EDİLMEKTEDİR VE DOĞRULUĞU KONUSUNDA GARANTİ VERİLEMEMEKTEDİR.

Türkiye'nin en büyük harita verisi üreticisi Başarsoft ile Mekansal.com işbirliği sonucunda ortaya çıkan bu uygulama ile tüm Türkiye'de 81 ildeki 26 bin eczaneyi harita üzerinde telefon, adres ve konumları ile birlikte bulabilecek, isterseniz bulunduğunuz yerden seçtiğiniz eczaneye hangi rota ile gideceğinizi harita üzerinde görebileceksiniz.

Ayrıca uygulama şu an için 40'dan fazla ilde nöbetçi eczaneleri gösterebilmektedir. Yakında diğer illerin de bu kapsama alınması planlanmaktadır.

Uygulamadaki rota ekranından hem Apple Maps hem de Yandex Navi uygulamasına yönlendirme verilerek aradığınız eczaneye navigasyon ile gitmeniz de mümkün hale gelmiştir.

Konumsal olarak Nöbetçi Eczane Servisi olan İller :
Adana
Afyonkarahisar
Aksaray
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bilecik
Bursa
Çankırı
Çorum
Edirne
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hatay
İstanbul
İzmir
Kastamonu
Kırşehir
Konya
Kütahya
Mardin
Mersin
Muş
Ordu
Samsun
Siirt
Sinop
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Uşak
Yalova
Yozgat
Zonguldak


This application is a Location Based Services (LBS) application for Turkish pharmacies. This application shows the location of 26 thousand pharmacies in Turkey. Users of this application can access the pharmacy information on interactive map. They also access the routing information to selected pharmacy if they are enabled the location service.