Subscribe to our newsletter:

Livescore for Meistriliiga - Eesti Football League - Tulemused ja tabeliseis

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

See rakendus pakub parimat statistika te kunagi leida nutitelefoni rakendus või kusagil mujal. Oma uskumatu kasutajasõbralik liides, reaalajas otseülekanne, live skoor, inventar, edetabel, ajaloolisi andmeid ja ainulaadne push teate teateid piiramatu meeskond valikuid, see annab teile parima spordi kogemus kunagi oma iPhone ja iPod touch, isegi kõige nõudlikuma fännid.

See annab teile täpselt, mida sa vajad. Ajakava, tulemused, edetabel ja väravakütid ühe ekraani, väga lihtne kasutada. Mis uue elegantse disaini ja intuitiivne süsteem, saad otse infot otsite vähese vaevaga.

Peamised omadused on:
- Intermediate Edetabel - midagi unikaalset, näete, kuidas teie meeskond on kulgenud ajal meistrivõistlustel ja tema live positsiooni tabelis
- Tulemused ja seadmed - elada
- Väravakütid - top väravakütid kogu liigas ja iga meeskond
- Kohtumised iga meeskond - kodus või võõrsil
- Video - parim video põhisündmused mäng sa kunagi leida internetis
- Ennustus - alates parimad ennustused saidid
- Push teatamine - vali oma lemmik meeskond saada live push teate, kui matši, et meeskond hakkab, värava löömist või kui Kohtumise lõpptulemus.

Me töötame pidevalt ajakohastada taotluse. Aastal lühikest aega, see sisaldab kogu ajalugu meistrivõistlustel, kus tulemusi, väravakütid ja videod iga mäng. See saab olema midagi unikaalset.