Subscribe to our newsletter:

Cybinka

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • News
I want this app
Download from AppStore

Celem projektu jest rozwój współpracy i integracja mieszkańców Partnerskich Gmin poprzez dostęp do wspólnej dwujęzycznej aplikacji mobilnej.

W ramach projektu zaplanowano uruchomienie wspólnej aplikacji mobilnej z Partnerem projektu. Aplikacja dostępna będzie w dwóch wersjach językowych: polskiej i niemieckiej.

Aplikacja umożliwi wykorzystania rozwiązań telefonii mobilnej do praktycznego i szybkiego informowania o różnorodnych wydarzeniach, kulturalnych, sportowych i innych.

W aplikacji znajdziemy także podstawowe informacje dotyczące, m.in.: Gminy, Partnera projektu, ważne telefony, opisane ciekawe miejsca, bazę gastronomiczną i noclegowa, trasy turystyczne, galeria zdjęć, mapy, atrakcje turystyczne a także bieżące informacje i aktualności.

Platforma komunikacyjna będzie narzędziem do tworzenia i wysyłania informacji za pomocą bezpłatnych tzw. cloud sms. System ten umożliwi wysyłanie informacji zarówno administratorowi systemu jak i użytkownikom Aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cała lokalna społeczność bierze udział w tworzeniu regionalnego serwisu informacyjnego.

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”. „Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”.