Subscribe to our newsletter:

StudyTeog, TEOG sınavı için akıllı ingilizce kelime çalışma uygulaması.

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

TEOG ingilizce kelime çalışma uygulaması.

Beş farklı alıştırma tipi ile sıkılmadan kalıcı şekilde öğrenin. Bilimsel öğrenme teknikleri ışığında geliştirilmiş olan çalışma modları aynı kelimelere farklı açılardan yaklaşmanızı sağlar, öğrenmeyi pekiştirir.

Akıllı çalışma yöntemi sayesinde bildiğiniz kelimelere tekrar çalışmak zorunda kalmayın, bilmediklerinize yoğunlaşın, zaman kaybetmeyin.

Kullanıcı cevaplarını analiz etme özelliği ile oturumlar kişiye özel olarak yönlendirilir. Çalışma oturumları o kelime grubundaki tüm kelimelere doğru cevap verinceye kadar devam eder. Oturum tamamlandığında performansınız puanlanır her bir kelime için notunuz oluşur. Bu sayede daha sonraki çalışma oturumlarında gruptan bildiğiniz kelimeleri o oturum için çıkarabilirsiniz. Yani, bildiğiniz kelimeler üzerinde vakit kaybetmez, bilmediğiniz veya az bildiğiniz kelimelere daha fazla odaklanabilirsiniz.

Her oturumun soru sıralaması ve cevap seçenekleri birbirinden farklıdır. Çalışma oturumlarını dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Farklı zamanlarda yapacağınız tekrarlarla unuttuklarınızı hatırlar, bildiklerinizi pekiştirirsiniz.

Tamamladığınız oturumların sayısını ve kelime bazında aldığıız notları uygulamadan takip edebilirsiniz. Bu sayede eksik olduğunuz gruplara daha fazla ağırlık verebilirsiniz.

Kelimeleri öğrendiğinizi hissettikten sonraki hedefiniz oturumu hatasız tamamlamaktır. Bir oturumu hatasız tamamladığınızda o çalışma modunda bir yıldız kazanırsınız.

Oturumlar devam ederken dilerseniz kelimenin sesli okunuşunu dinleyebilirsiniz. Çok zorlandığınız kelimeleri FAVORI listesine ekleyerek daha sonra bu listeye özel olarak çalışabilirsiniz. Takıldığınız durumlarda İpucu butonundan faydalanabilir, verilen ipucu ile hem cevap vermeyi kolaylaştırır hem de öğrenmeyi pekiştirirsiniz.