Subscribe to our newsletter:

ŁadnyDom - Dom, wnętrze, ogród

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Ładny Dom to nowoczesna aplikacja, która łączy w sobie najlepsze treści o tematyce budowy i remontu, wystroju wnętrz, zakładaniu i pielęgnacji ogrodu, designu wnętrz i architektury. Pięć profesjonalnych redakcji serwisów tematycznych połączyło siły, by stworzyć aplikację z tysiącami fachowych porad i niebanalnych inspiracji. Wszystkie treści pojawiające się w aplikacji są starannie selekcjonowane przez redakcje. Dokładnie wiemy czego szukasz i chcemy dać Ci właśnie to.
Aplikacja "Ładny Dom" agreguje treści z serwisów:
http://ladnydom.pl/budowa - budowa i remont domu, wykończenie domu, fachowe porady na temat budownictwa
http://czterykaty.pl - wystrój wnętrz: kuchnia, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, garderoba, przedpokój, biuro, ogród, taras; porady architektów
http://domosfera.pl - design, wnętrza, meble, dekoracje, inspiracje wnętrz
http://domiwnetrze.pl - luksusowe wnętrza, design, sztuka
http://e-ogrody.pl - pielęgnacja ogrodu, encyklopedia roślin, aranżacje ogrodu, urządzanie tarasu u balkonu
http://bryla.pl - architektura w Polsce i na świecie

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Działa w trybie off-line. Zachowane artykuły możesz czytać w dowolnej chwili bez dostępu do internetu. Nie musisz się logować aby w pełni korzystać ze wszystkich opcji aplikacji. Artykuły możesz komentować i udostępniać je znajomym.

Pobierz aplikację i ciesz się codziennie przygotowaną porcją wnętrzarskich porad i inspiracji. Bo Ładny Dom to Twój dom.