Subscribe to our newsletter:

Życzenia Świąteczne

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

W naszej aplikacji znajdziesz Życzenia na każdą okazję, szczególnie Życzenia Wielkanocne, Życzenia Urodzinowe, Życzenia Świąteczne, Życzenia na Dzień Matki, Wielkanoc i wiele innych.

Zainstaluj aplikację Życzenia Świąteczne, wybierz gotowy tekst i wysyłaj życzenia wielkanocne bezpośrednio z aplikacji przez SMS, mail czy Facebook - to rozwiązanie jakiego szukasz !

W opcjach możesz dodać swój podpis pod życzeniami i usunięcie polskich znaków. (przydatne przy wysyłąniu SMS-ów)

Pamiętaj o wysłaniu życzeń do swoich bliskich i przyjaciół !!!

Ile razy przy okazji różnych świąt i uroczystości ważnych dla Ciebie, Twoich bliskich i znajomych, kiedy chciałeś złożyć życzenia nie mogłeś wymyślić nic specjalnego?

Dzięki naszej aplikacji Życzenia Świąteczne nie będziesz już nigdy miał tego problemu. Znajdziesz tu życzenia na każdą okazję!

Teraz, gdy tylko potrzebujesz, w aplikacji znajdziesz setki gotowych życzeń na różne okazje, które możesz wysyłać do znajomych lub rodziny za pomocą SMSa, e-maila lub Facebooka. Dzięki naszej aplikacji zrobisz to wyjątkowo szybko i sprawnie.

W aplikacji znajdują się życzenia z kategorii:
- życzenia świąteczne,
- na imieniny,
- życzenia urodzinowe,
- na Boże Narodzenie,
- życzenia noworoczne,
- życzenia wielkanocne,
- na Dzień Babci,
- na Dzień Dziadka,
- życzenia ślubne,
- na Dzień Matki,
- na Dzień Ojca,
- na Walentynki,
- na Dzień Kobiet,
- na Dzień Dziecka,
- na Dzień Chłopaka,
- na Dzień Nauczyciela,
- na 18 - tkę,
- życzenia na rocznice,
i wiele innych.

Tylko w naszej aplikacji jej wygląd zmienia się wraz nadchodzącymi świętami a aplikacja przypomina o zbliżających się Świętach i innych okazjach.

Możesz również wysyłać życzenia sms-em lub mailem prosto z aplikacji bez żadnych reklam i tekstów promocyjnych, wystarczy zakupić wewnątrz aplikacji produkt "Wyłącz reklamy" (koszyczek na głównej stronie aplikacji).

Wszystkiego najlepszego !!!