Subscribe to our newsletter:

Żabka Codzienne Korzyści

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

Oto aplikacja mobilna, która uatrakcyjni Twoje zakupy w Żabce. Jeśli jesteś naszym Klientem, ta aplikacja przyda Ci się podczas każdej wizyty w sklepie i nieraz Cię zaskoczy.

Najważniejszą funkcją aplikacji jest dostęp do indywidualnych kuponów promocyjnych i rabatowych do wykorzystania na zakupach w Żabce. Każdego dnia możesz wybrać 1 z 3 dostępnych kuponów. Każdy kupon ważny jest 24 godziny. W ten sposób dostać możesz np. 5% rabatu na zakupy lub zdobyć jakiś produkt taniej lub zupełnie gratis.
Żabka Codzienne Korzyści to atrakcyjne kupony każdego dnia. Oprócz kuponów jednodniowych będziemy proponować Ci także kupony specjalne, dopasowane do Twoich preferencji, ważne przez dłuższy czas.

Korzystaj codziennie. Codziennie skorzystasz!

Główne funkcje aplikacji Żabka:
- dostęp do indywidualnych kuponów promocyjnych
- podgląd nagród, dostępnych w aktualnym programie lojalnościowym
- przegląd aktualnej oferty promocyjnej i wielosztukowej
- definiowanie ulubionych promocji i otrzymanie powiadomień
- tworzenie list zakupowych i współdzielenie ich z bliskimi
- lokalizator najbliższych sklepów Żabka
- zgłaszanie nowych lokalizacji, w których mogłaby pojawić się Żabka.

Żabka zmienia się i staje się mobilna. Pobierz aplikację już teraz i przetestuj możliwość korzystania z codziennych kuponów promocyjnych. Niech zakupy staną się bardziej atrakcyjne, zbieranie znaczków bardziej przyjemne, a nagrody będą jeszcze szybciej trafiać do Twoich rąk. Wkrótce zmieni się też nasz program lojalnościowy. Będzie on dostępny już nie tylko pod postacią tradycyjnych znaczków, ale w październiku br. wprowadzimy eZnaczki i zaoferujemy więcej nagród niż do tej pory. Załóż konto eŻabka w aplikacji mobilnej lub na stronie www.zabka.pl i sprawdź, jakie nowości na Ciebie czekają.

Więcej informacji na temat programu lojalnościowego znajdziesz na stronie www.zabka.pl.