Subscribe to our newsletter:

Livescore for A lyga - Lietuva futbolo lyga

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

Ši programa siūlo jums geriausius statistiką jūs kada nors rasti į smartfon taikymo ar bet kur kitur. Su savo stulbinantis vartotojo sąsaja, realaus laiko transliacija, Live balas, armatūra, turnyrinė lentelė, istoriniais duomenimis ir unikalūs stumti pranešimo perspėjimų neribotos komandos pasirinkimus, ji pateikia jums geriausią sportinę patirtį kada nors jūsų iPhone ir iPod touch, net išrankiausių ventiliatoriai.

Jis suteikia jums būtent tai, ko jums reikia. Šviestuvai, rezultatai, turnyrinės lentelės ir Rezultatyviausieji į vieną ekraną, labai paprasta naudoti. Su nauja aptakus dizainas ir intuityvus navigacijos sistemą, jūs galite gauti tiesiai į info jūs ieškote su minimaliomis pastangomis.

Pagrindiniai bruožai yra šie:
- Tarpinis Turnyrinė lentelė - kažkas unikalaus, jūs galite pamatyti, kaip jūsų komanda progresavo čempionato metu ir jos gyvos padėtį lentelėje
- Rezultatai ir armatūra - gyventi
- FK Šiauliai - Rezultatyviausieji visai lygoje ir kiekvienai komandai
- Kiekvienos komandos rungtynės - namuose ar toli
- Vaizdo įrašai - geriausia vaizdo su pagrindinių įvykių žaidime jūs kada nors rasti internete
- Kursai - nuo geriausių statymai svetainių
- Push pranešimas - pasirinkite savo mėgstamą komandą gauti gyvą push pranešimą, kai tos komandos rungtynės pradės pelnyto įvarčio arba kai rungtynės baigiasi.

Mes nuolat dirbame atnaujinimo programą. Per trumpą laiką, tai yra visą istoriją čempionate, su rezultatais, Scorers ir video apie kiekvieną žaidimą. Tai bus kažkas unikalaus.