Subscribe to our newsletter:

Offroad Aksesuar

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Shopping
I want this app
Download from AppStore

Doğa ile mücadele, ekip ruhu, doğada yol alabilmek, beraber olmak, şehirden uzaklaşabilmek ve şehrin üzerimizde bıraktığı olumsuz etkilerden kaçabilmek gibi düşüncelerle uzun süredir cennet ülkemizin farklı yerlerinde geziyoruz. Zaman içerisinde bize deli, defineci, avcı diyenler oldu. Nihayet artık Off-Road, 'offrut', 'ofrot' olarak telaffuz edilse de litaratüre girdi. Bunun yanısıra Off-Road sporuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Biz kendi deneyimlerimizden yola çıkarak bir Off-Road aracında bulunması gereken malzemeleri bir araya getirerek, bir online market yapmaya karar verdik ve www.offroadaksesuar.com'u tasarladık.

Daha önce yukarıdaki metinle Off-Road piyasasına kendimizi tanıtmış ve yaklaşık 4 senedir aynı adreste hizmet vererek bir çok araç ve etaba imzamızı atmıştık. Uzun süredir bayiliğini yaptığımız TJM Türkiye distiribütorü Adnan Ofluoğlu ile Kasım 2013'te güçlerimizi birleştirmeye karar vererek çeşitliliği artırmak ve daha iyi bir hizmet anlayışı ile yola çıkmak üzere AVC Arazi Taşıtı Aksesuarları ve Kampçılık Malzemeleri Limited Şirketi'ni kurduk.

AVC olarak hemen kollarımızı sıvayıp yurt içi ve yurt dışı bir çok markanın toptan ve perakende satışını organize etmekteyiz. Asıl hedeflediğimiz ekipman imalatı ise çok yakında Off-Road'cular için meyvalarını verecek. Konu ile ilgili gelişmeleri sayfalarımızda sizlerle paylaşacağız.
Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ MARKALAR

TJM (Avustralya)
REDWINCHES (İngiltere)
IRON ROCK OFF ROAD (Amerika)
AGR PERFORMANCE (Amerika)
TESCİLLİ MARKALARIMIZ

MXO Mud Extreme Off-Road
OFF-ROAD AKSESUAR
ARAZİDEYİZ
AVC 4X4
BAYİLİKLERİMİZ

BNB
ARB
NITRO
SUPERWINCH
MIDLAND