Subscribe to our newsletter:

Tivibu Dergi

Free
iPad
Genres:
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Tivibu Dergi, iPad ile artık her an yanınızda!

Ne izleyeceğinize kolayca ve keyifle karar vermeniz için...

Tivibu Dergi'nin video, galeri ve zenginleştirilmiş metinleri ile yepyeni filmler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Tivibu’nun ev, Web ve cep uygulamaları televizyon anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor ve ekranın kontrolü size geçiyor! Geri Al, Durdur İzle ve Tekrar İzle özellikleri ile, zengin kanal listesi, en başarılı filmler, çok özel belgeseller, popüler sanatçıların klipleri Seç İzle’de sizlere sunulmaktadır.

Şimdi, hayatı kolaylaştıran bu servisleri yakından tanımak, sürekli yenilenen Tivibu içeriğini daha kolay takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey Tivibu Dergi’nin iPad uygulamasını indirmek. Yüklenmesi çok kısa sürecek ve kolayca indirebileceğiniz bu uygulama ile Tivibu’da seçim yapmak eğlenceye dönüşüyor. Aylık sunulan dopdolu içeriği, film fragmanları ve özel tematik sayfaları ile Tivibu Dergi, beklentinizden fazlasını sunuyor.

==================================

With its new iPad application, Tivibu Dergi is with you anytime, anywhere.

For you to decide what to watch on Tivibu easily...

With Tivibu Magazine's video, gallery and enriched text features, you will be able to have more information about brand new films.

Tivibu Dergi, your monthly online magazine on the most popular Tivibu films, TV channels, documentaries, series and many other titles, is now on your mobile, too.

With Tivibu Dergi’s iPad application, you can enjoy Tivibu Dergi on your iPad whenever you want. Tivibu Dergi guides you through what’s new on Tivibu; let’s you know what’s on on your favorite TV channel, offers information, recommendations, trailers and fun trivia on Tivibu’s most popular and award-winning films, documentaries and series.

Easy to download, with no log in required and updated monthly, Tivibu Dergi will be your ultimate guide on Tivibu’s VOD and TV content.