Subscribe to our newsletter:

7 Kıta 7 Bölge Seyahat

Free
iPad
Genres:
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

VIP Turizm 7 Kıta 7 Bölge iPad Aplikasyonu;7 kıtada 100 ülkeyi kapsayan 300 farklı program ve 7 bölgenin en güzel tatil programlarını ayrıntılarıyla sunan çok özel bir seyahat uygulaması. Tur, tatil, gezi, kutlama ve gemi programlarının yer aldığı seyahat uygulaması, unutulmaz tatiller için önemli bir referans.

Türkiye’nin en geniş tatil programına sahip VIP Turizm, iPad aplikasyonu ile dünyanın her yerinde farklı seçeneklerdeki tatil uzmanlığı ile misafirlerine VIP ayrıcalığı sağlıyor. Türkiye’nin ilk yurtdışı tur programının gerçekleştiren VIP Turizm, 43 yıllık deneyim ve bilginin ışığında oluşturduğu 7 Kıta 7 Bölge Aplikasyonu ile tüm deneyim ve birikimlerini seyahatseverlerle paylaşıyor.

Birbirinden farklı, her zevke hitap edecek, 7 kıtada ve 7 bölgede yüzlerce farklı seyahat programının yer aldığı iPad aplikasyonuyla, gezilerin bir çoğunda her hafta, hatta her gün hareket etme imkanı veriliyor. Bu uygulama ile 7 kıtada kültür, tatil ve eğlenceyi birleştiren, klasikler, kentler, tatiller, gemiler, kutlamalar, düğün, balayı ve luxury konseptleri ile 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklamalı, şehir turlu ve geleneksel “VIP Hoşgeldiniz Aksam Yemeği” içeren çok özel programları bulabilirsiniz.