Subscribe to our newsletter:

Muhasebem

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

Ercüment Taşdemir Mali Danışmanlık ve Muhasebe Bürosu, “Muhasebem” ile önemli belgelerinizi cebinize taşıyor!

Cep Uygulamamız ile Netten Brüte, Brütten Nete Maaş Hesaplamalarınızı yapabilir, Kıdem ve İhbar Tazminatlarınız ile İş yeri Kiranıza ödediğiniz vergi rakamlarını öğrenebilirsiniz.

Müşterilerimiz, kendilerine özel hazırlanmış menüden, tahakkuk eden aylık vergi yükümlülüklerini takip edebilir, bilanço, gelir tablosu gibi dönemsel bilgi ve çalışanlarının bordrolarını görüntüleyip, firmaya ait sicil gazetelerine ve taleplerine göre birçok belgeye ulaşabilirler.

Vergi ve SGK mevzuatındaki değişiklikler, yeni tebliğ ve yönetmeliklerle bunlar üzerine çeşitli görüş ve uygulamalar, çalışanlarımız tarafından derlenmiş makaleler, işinizi doğrudan veya dolaylı etkileyebilecek ilgi çekici konular web sitemizle birlikte güncel olarak artık iphone’da.

---

Ercüment Taşdemir Consulting and Accounting Office brings important documents to your pocket with “Muhasebem”

You will be able to calculate your Net and Gross salary, Seniority and Termination Payments as well as witholding tax on different subjects.

With a specific menu, Our clients can follow their monthly tax obligations and observe their balance sheet and Income Tax reports periodically; they may also display Payrolls, Trade Registry Gazettes as well as other information according to their demand.

Laws and regulations, Announcements and related opinions, applications and articles especially compiled by our team are other benefits of “Muhasebem”. You will also access to all our web page content of interesting subjects up to date. All, only a touch away with your iPhone