Subscribe to our newsletter:

Fototeknik

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
I want this app
Download from AppStore

Etna Yayıncılık tarafından yayınlanan Türk fotoğraf sektörünün periodik yayını FotoTeknik dergisi artık iPad ve iPhone’da...
FotoTeknik (technotoday.com.tr) dergisi iki aylık periyodlarda yayınlanarak abonelik usulü ile okuyucusuna ulaşmaktadır. Tüm Türkiye’de 15.000’i aşkın fotoğraf stüdyosunu hedefleyerek yayın hayatına başlayan dergi, bir ticarethane olarak fotoğraf stüdyolarının toplam verimliliğinin, karlılığın, çıkan işin kalitesinin artması için konusunda uzman yazarları aracılığı ile yol göstermeyi, Türkiye ve dünyadaki önemli gelişmeleri, haberleri sayfalarına aktararak stüdyoların gözü kulağı olmayı amaçlamaktadır. Türkiye’de fotoğraf makinesi ve yan ürünlerini getiren firmalarla fotoğraf stüdyoları arasında köprü vazifesi görmektedir.
Etna Yayıncılık (etnagrup.com.tr) hakkında: Etna Grup şirketlerinden olan Etna Yayıncılık Ltd., FotoTeknik dergisinin yanısıra Photoline, Macline, Newtech, DigitalArts, Sound ve Notebook Magazine olmak üzere süreli periyotta 7 teknoloji yayını çıkartmaktadır. Etna’nın yayınladığı tüm bu dergilere dergilere iPad ve iPhone uygulamaları üzerinden ulaşıp abone olabilirsiniz.