Subscribe to our newsletter:

Mac|Line

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
  • Newsstand
  • Computers & Internet
  • Men's Interest
I want this app
Download from AppStore

Etna Yayıncılık tarafından yayınlanan Türkiye’nin tek Mac dergisi Macline artık iPad ve iPhone’da...

MacLine (technotoday.com.tr), Türkiye’nin en çok okunan Macintosh dergisidir. Ocak 2010’da 100. sayısını yayınlayan dergi 4,000’e yaklaşan abone sayısı, Macintosh kullanıcılarının Mac’lerine olduğu kadar dergilerine de sahip çıktığını göstermektedir. Macline dergisinin arkasında, on yılı aşkın süredir Macintosh pazarına yayın yapan bir ekibin sektörde uyandırdığı güvenin gücü yatmaktadır.

MacLine dergisinin okur profilini, Macintosh’un kullanım alanlarına paralel olarak, masaüstü yayıncılar, grafikerler, matbaacılar, Internet kullanıcıları, multimedya profesyonelleri, eğitmen/öğrenciler, kısacası her yaş ve eğitimden Macintosh kullanıcıları oluşturmaktadır. Photoshop, FreeHand gibi yazılımları konusunda piyasadaki diğer bilgisayar dergileri arasında en iyi, en güncel içeriği sunma iddiasını da taşıdığı için MacLine, masaüstü yayıncılıkla ilgilenen PC kullanıcıları tarafından da ilgi ile takip edilmektedir.

Etna Yayıncılık (etnagrup.com.tr) hakkında: Etna Grup şirketlerinden olan Etna Yayıncılık Ltd., MacLine dergisinin yanısıra NewTech, PhotoLine, FotoTeknik, DigitalArts, Sound ve Notebook Magazine olmak üzere süreli periyotta 7 teknoloji yayını çıkartmaktadır. Etna’nın yayınladığı tüm bu dergilere dergilere iPad ve iPhone uygulamaları üzerinden ulaşıp abone olabilirsiniz.