Subscribe to our newsletter:

iPolitik

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

iPolitik je bedeker výrokov slovenských ústavných činiteľov.

• facebook.com/iPolitik
• ipolitik.sk

Či chcete získať základné znalosti o výrokoch, ktoré strkajú do vrecka prejavy "Tear down this wall" alebo "I have a dream", či sa z chuti zasmiať na voľnomyšlienkárskych duševných exkrementoch Friedmanovskej ekonómie našej zdochýnajúcej pravice, alebo zabaviť vašeho veriteľa či správcu skrútkovej prostaty, iPolitik je aplikácia, ktorá nesmie chýbať vo vašom iPhone. Na 4. strane. Vo foldri.

V aplikácii je 83 výrokov, čo je takmer šesť tuctov komplexne. Symbolicky, rovnaké číslo predstavuje silný, sociálny mándát, ktorý bol zverený v demokratických voľbách. Preto si dovolím citovať slová najdôstojnejšieho košického farma-kingpina: „Nenarúšajte krehkú demokraciu”.

Výroky si môžete prehrať a následne ohodnotiť. Podľa toho, ako hodnotí plebs, výroky sa zoradia v sekcii "Najlepšie". Hodnotí sa cez hviezdičky, ktoré sú jasným symbolom scientológie. Will fix it soon. Gazda.

– – – – – – – – – – – – – –

Všetky zvukové nahrávky v tejto aplikácií, sú získané z verejne dostupných zdrojov. Teda nie z odpočúvaní telefonátov, ktoré urobím do troch minút. Autori týchto výrokov figurujú v čase nahrávania ako verejní činitelia.
Textové prepisy nie sú záväzné a nemusia sa zhodovať s tým, čo autor výroku povedal alebo kam tým sledoval.