Subscribe to our newsletter:

GSM klíč

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

Obecný popis:

GSM Klíč slouží k ovládání elektrických pohonů bran, závor a vrat mobilním telefonem. Otevírání a zavírání je ZDARMA a je uskutečněno tzv. prozvoněním (zavoláním a zavěšením hovoru) telefonního čísla SIM karty umístěné v zařízení. Autorizace oprávněného uživatele probíhá pomocí seznamu telefonních čísel uložených na SIM kartě v GSM Klíči. GSM Klíč se vyrábí a je distribuován ve dvou verzích GSM Klíč HOME 2 a GSM Klíč PROFI 2.
Verze GSM Klíč HOME 2 je vhodná k použití u rodinného domu a malých firem do 20 uživatelů. Administrace uživatelů a nastavování zařízení se provádí mobilním telefonem za pomocí SMS zpráv.
Verze GSM Klíč PROFI 2 je vhodná pro použití u středních a velkých firem, kancelářských budov, hotelů a penzionů s vyšším pohybem osob (nad 20 uživatelů). Administrace uživatelů a nastavování zařízení se provádí jednak mobilním telefonem nebo za pomocí SW aplikace GSM Klíč ADMIN

Tato aplikace Vám umožňuje pohodlně ovládat a nastavovat Váš GSM Klíč. V přehledném menu aplikace můžete nastavovat všechny základní funkce Vašeho GSM klíče a získat přehled o dění klíče bez nutnosti pamatování SMS kódů.

Aplikace funguje s verzí Home 2 i Profi 2.

- možnost ovládat neomezené množství GSM klíčů
- jednoduché grafické prostředí
- pohodlné ovládání garážových vrat nebo brány
- v češtině a angličtině
- možnost zabezpečení aplikace PINem