Subscribe to our newsletter:

Pazarlama +

$4.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Pazarlama / Marketing öğrenilirken pazarlama konusundaki ingilizce kelimelerin öğrenilmesi ve sürekli kullanılması gerekir. Pazarlama kelimeleri normal anlamlarından farklı anlamlar içerdikleri için her bir kelimenin anlamını önceden öğrenmek gereklidir. Pazarlama kelimeleri öğrenilmeden pazarlamayı tam olarak öğrenmek mümkün olmamaktadır. Tam bu noktada Pazarlama + uygulamamız en büyük yardımcınız olacak; Tüm pazarlama kelimelerinin İngilizce, Türkçe anlamlarını, çalışarak İngilizce pazarlamaya hakim olacaksınız.

Kelime hazinesi zenginliği konuşulanı anlamanın ve cevap vermenin temelini oluşturur. İngilizcede kullanılan tüm pazarlama kelimelerini pazarlama uzmanları ile İngiltere'de sizin için hazırladık. Uygulamamızla her gün çalışıldığında hem konuşmada hem de anlamada elde ettiğiniz başarı çevrenizdeki insanları şaşırtacak.

Pazarlama alanında çalışanların, TOEFL, PROFICIENCY, LYS, SBS, KPSS, DGS, ALES sınavları ve İngilizce hazırlık öğrencilerinin muhakkak IPad, IPhone ve IPod Touch larında bulundurmaları gereken bu uygulama sizin ve çocuklarınızın başarısını hayal ettiğiniz noktalara çıkartacak.


. Dönmeli bilgi kartları (Flashcards)
. Pazarlama kelimeleri ve çevirileri
. IPad / IPhone ve IPod Touch için özel dizayn edilmiştir
. Favoriler fonksiyonu
. Yazdırma fonksiyonu
. Kalınan yeri bulma fonksiyonu