Subscribe to our newsletter:

Merkur Ball

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Puzzle
I want this app
Download from AppStore

CZECH:
Máte rádi hlavolamy? Zkuste sestavit vlastní dráhu z dílků stavebnice Merkur. Úkolem je dostat kuličku do černého kola. Ale pozor, máte jen omezený počet dílků a šroubků. Zvládli byste cestou posbírat všechny matičky, které vám umožní postoupit do vyšších úrovní? Stáhněte si Merkur Ball a uvidíte!

Cílem hry je sestavit dráhu, která povede kuličku od startu až do černého kola. Cestou navíc musíte nasbírat co nejvíc matiček. Postup je jednoduchý: z rolovacího menu vyberte dílek, který chcete použít, a přetáhněte jej na určené místo. Pokud se objeví zelený šroubek, dílek lze připojit. Klepněte na zelený šroubek a dílek bude připojen (jakmile je dílek pevně připojen, šroubek se zabarví do šeda). Chcete-li přesunout dílek na jiné místo, stačí znovu klepnout na šroubek (bude opět zelený) a můžete přemístit dílek na požadované místo. Chcete-li začít úplně znovu, můžete odstranit již přidělanou část - vyberte konkrétní dílek a klepněte na ikonku „koš“. Avšak pozor! Máte jen omezený počet dílků a šroubků, takže si musíte pořádně rozmyslet, kde a jak je použijete! Čím více matiček nasbíráte, tím více úrovní můžete otevřít!


ENGLISH:
Everyone loves a puzzle! Use the unique Merkur construction pieces to build your own track to get the ball into the tire. But watch out, you only have a limited number of pieces and screws! Can you collect all the nuts along the way? Will you have enough to unlock the next level?
Download the game and find out!
 
The object of Merkur Ball is to build a course that will get the ball from the start to the tire and collect as many nuts as possible along the way. Simply select the piece you would like to use from the pull-down menu and drag it into place. If a green screw appears, you can attach the piece. Simply tap the screw to fasten (the screw turns gray to show that it is locked in place). If you need to change the location simply tap the screw again (it will turn green) and you can move the piece. Alternatively, you can select the piece and tap the trash icon to delete it and start over. Remember the number of pieces and screws is limited so use them wisely! The more nuts you collect, the more levels you can unlock.