Subscribe to our newsletter:

Firefish

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Social Networking
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Sevdiğiniz şeyleri bizimle paylaşın, harika şeyler keşfedin: Etkinlik, restoran, sinema filmi, iphone uygulaması, ayakkabı, kitap, indirim, web sitesi ve diğer herşey...

NEDEN FIREFISH KULLANMALIYIM?
Twitter ya da Facebook'ta paylaştığınız güzel tavsiyeleriniz bir süre sonra ulaşılamaz olur. Başkalarının tavsiyelerine ihtiyacımız olduğunda da işin uzmanı arkadaşların daha önce paylaştıkları tavsiyelere ulaşabileceğimiz bir yöntem yoktur.
Firefish ile bu tavsiyeler gruplanır ve kalıcı hale gelir. İhtiyacınız olduğunda tavsiyelere alternatifleri ile birlikte ulaşabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLDUĞUNA EN İYİLERE ULAŞIN!
Yeni bir film izlemek, yeni bir iPhone oyunu oynamak, yeni bir cep telefonu almak ya da bir tatil mekanı keşfetmek istediğinizde arama yapın ve neler tavsiye ettiklerimize göz gezdirin.

HARİKA ŞEYLER KEŞFEDİN!
Bir çok farklı konuda deneyimlediğimiz harika bilgilere ulaşın. Güzel fotoğraflar ve kullanıcı yorumları ile her an yeni bir şeyler öğrenin. Sosyal ağın gerçek faydasını görün.

ÇEVRENİZİ GENİŞLETİN!
Bir çok farkı ilgi alanı olan yeni kullanıcılarla iletişime geçin. Aynı zamanda arkadaşlarınızı ya da zevklerine güvendiğiniz insanları takip edin.