Subscribe to our newsletter:

Piletilevi

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Piletilevi rakendus on loodud veelgi mugavamaks kultuuri- ja meelelahutussündmuste leidmiseks, piletite ostuks ja üritusele minekuks. Otsi, vali, osta, maksa ja mine mobiiliga teatrisse või kontserdile.

- Piletid mobiilis - netipoest ostetud piletite salvestamine Piletilevi rakenduses
- Tasuta QR-koodi tarkvara – osale nutikates kampaaniates
- Seotus mobiilikalendriga ei lase unustada sündmusi, kuhu sa oled pileti ostnud
- Toob sinuni operatiivsed teated sündmuste kohta, kuhu oled pileti ostnud
- Juhatab lühima tee toimumiskohta


Laiendatud info:

- Piletid mobiilis - netipoest ostetud piletite salvestamine Piletilevi rakenduses


Kui oled juba Piletilevi internetipoe klient ja ostad pileteid registreeritud kasutajana, siis saad rakenduse paigaldamisel sisestada rakendusse oma Piletilevi kasutajanime ja salasõna, ning kõik sinu Piletilevi internetiostud jõuavad piletitena sinu mobiili. Unustasid Sebrapileti koju, või oli printer rikkis - ava Piletilevi rakendus ja kasuta telefoni laekunud piletit.


- Tasuta QR-koodi tarkvara – osale nutikates kampaaniates


Panime Piletilevi rakendusse kaasa ka QR-koodi lugemise tarkvara.
Nii saad lihtsalt hankida lisateavet kõikjal levivatest QR-koodidest. Kultuuri- ja meelelahutussündmuste piletitega seoses saad aga osaleda kuumades tasuta- ja sooduspiletite loosimiskampaaniates.

- Seotus mobiilikalendriga ei lase unustada sündmusi, kuhu sa oled pileti ostnud


Tihtipeale tuleb pilet sinu soovitud sündmusele osta pikalt ette. Ja nii võib juhtuda, et unustad, et sul üldse kuskile piletid olid. Kahju elamusest, kahju rahast. Mobiilikalender ei lase sul unustada. Pärast pileti laadumist rakendusse on seal kõrval kalendrimärk, sellele klikkides ühendatakse sündmus ja teadaanne kalendriga. Hoiatuste tähtaegu saad ise seadistada rakenduse seadistuste alt.

- Toob sinuni operatiivsed teated sündmuste kohta, kuhu oled pileti ostnud

Vahel juhtub, et näitleja haigestub, või vokaal-instrumentaalansambli laulja ei saa esineda.
Vahel juhtub see alles sündmuspäeva hommikul. Sellisel juhul, kui korraldaja informeerib õigeaegselt Piletilevi, saab Piletilevi saata oma registreerunult pileti ostnud klientidele info e-mailile ja sõltuvalt erakorralisusest ka SMS-sõnumiga. Kui aga avate oma telefonis enne sündmusele minema asutamist Piletilevi rakenduse, siis sinna ilmub seesama erakorraline teade samuti. Nii ei lähe sinu jaoks oluline info kaduma. - Juhatab lühima tee toimumiskohta


Päris tihti toimuvad kontserdid ja festivalid kaugel, kuskil, kus me igapäev ei käi. Piletilevi rakendus pakub sulle Asukoht lingi all võimaluse teejuhatuseks koostöös levinumate kaardirakendustega.

Piletilevi’ s application now even more user-friendly when searching for cultural and entertaining events, buying tickets and going to the event. Search, choose, buy, pay and go to the theatre or concert with your mobile phone. Piletilevi.ee is the largest theatre or concert tickets seller in Estonia!

- Mobile tickets – save tickets purchased on-line in Piletilevi’s system
- Free QR-code software – take part in smart campaigns
- Compatibility with the mobile calendar helps you to remember your events
- Brings you the latest info about events for which you have purchased tickets
- Suggests the shortest route to the venue