Subscribe to our newsletter:

QuickTeacher Język niemiecki

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Czy chcesz szybko nauczyć się języka niemieckiego?
Nowość! Pobierz zupełnie ZA DARMO najpopularniejsze "złote" zwroty i wyrażenia w języku niemieckim. Zwroty są bardzo proste i możesz zacząć ich używać już dziś. Samouczek QUICK TEACHER Golden Start to łatwy i szybki sposób na naukę języka niemieckiego w Twoim urządzeniu przenośnym.

Aplikacje QUICK TEACHER dla iPhone i iPad – nowość od wiodącego twórców profesjonalnych rozwiązań IT służących do przyspieszonej nauki języków obcych. Wszystkie funkcje i tryby aplikacji zostały specjalnie opracowane dla wygody nauki języków obcych na telefonach smartphone i tabletach. Metody nauczania zostały wielokrotnie przetestowane, ulepszone i uzupełnione. Teraz i ty możesz stworzyć własny indywidualny program do nauki języka niemieckiego. Zupełnie nowa struktura bloków tematycznych daje możliwość nauki tych tematów, które są aktualne właśnie teraz:

Tematy do codziennej komunikacji: “Golden Start” i “Golden Set” - “złote” zwroty , “Wyrażanie emocji”, “Zapoznawanie się”, “Rozmowa i porozumiewanie się”, “Podróże i wypoczynek”, “Sklepy i zakupy”, “Gratulacje i życzenia”, “Hobby i czas wolny”.
Bloki tematyki biznesowej: “Rozmowa służbowa”, “Zawieranie umów”, “Księgowość”, “Prowadzenie dokumentacji i terminologia biznesowa”.
Zestawy: “Golden”, “Travel”, “Shopping”, “Communication”, “Business”, “SuperProfy”. Każdy zestaw zawiera prezent – materiały pomocnicze do nauki języka niemieckiego.
Dialogi audio służące do rozwijania rozumienia ze słuchu: “Codzienna komunikacja”, “Podróże”, “Biznes”.
Część teoretyczna: “Czasowniki nieregularne Top 100”, “Gramatyka”, “Fonetyka”.

Przenośny samouczek języka niemieckiego QUICK TEACHER Golden Start zawiera wszystkie dobrze przyjęte i sprawdzone funkcje programów: "metoda pamięciowa MARIDI", Wirtualny nauczyciel", "Nauczyciel wymowy", "Nauczycie ortografii", "Samoocena", "Dialogi", transkrypcja, "Gramatyka", Fonetyka" i inne. Oprócz tego można również bezpłatne zainstalować blok "Wyrażanie emocji".

QUICK TEACHER to wygodny i efektywny sposób nauki języka niemieckiego dla dzieci i dorosłych. Interesujące zadania w formie gier umożliwiają bardzo szybkie zapamiętywanie nowych słów i łatwe sprawdzenie swojej wiedzy, ćwiczenie poprawnej pisowni, nagrywanie i odsłuchiwanie własnej wymowy.
A dodatkowo! Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z przyspieszonej nauki języka niemieckiego wg specjalnej intensywnej metody. Po raz pierwszy w urządzeniach przenośnych wprowadzona została specjalna autorska metoda pamięciowa MARIDI służąca do zapamiętywania słownictwa, która pomaga w znacznie szybszym opanowaniu języka.

Samouczek języka niemieckiego QUICK TEACHER stanie się Twoim przenośnym "Wirtualnym nauczycielem" i pomoże Ci w nauce języka obcego w jakimkolwiek miejscu i czasie.
QUICK TEACHER to przenośny język niemiecki w urządzeniu przenośnym.