Subscribe to our newsletter:

Blondynka na językach. Niemiecki

$2.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Limitowana czasowo promocyjna cena: 2,69 Euro. Kup teraz!!!

Naucz się języka niemieckiego nową metodą na iPhonie i iPadzie!

Bestsellerowy, autorski kurs nauki języka niemieckiego przygotowany przez Beatę Pawlikowską w wersji na iPhona, iPoda i iPada.

To kurs języka niemieckiego dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych oparty o zupełnie nową, autorską metodę uczenia Beaty Pawlikowskiej.

Uczy przede wszystkim mówienia i rozumienia poprzez powtarzanie na głos. Tu nie ma miejsca na wkuwanie słówek czy mozolne zapamiętywanie nudnych reguł i wyjątków.

– Pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć instynktownie, najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady – wyjaśnia Beata Pawlikowska.


Nauka odbywa się poprzez głośne powtarzanie za native speakerem wyrażeń, zwrotów i całych zdań. Aplikacja jest uniwersalna – po zakupie można używać jej zarówno na iPhonie jak i na iPadzie.

Z aplikacji można korzystać na różne sposoby:


Tryb audiobooka przyda się z pewnością tym, którzy chcą nauczyć się obcego języka, a spędzają sporo czasu w korkach, dużo podróżują samochodem.

Tryb interaktywny pozwoli dodatkowo na nagrywanie, odsłuchiwanie i ocenianie swoich odpowiedzi.
Aplikacji można też używać jako słownika i rozmówek dodając wybrane zwroty do zakładki ulubione.

Cała rodzina ma możliwość nauki niemieckiego. Aplikacja zapamiętuje kilku użytkowników i ich postępy, przypomina, że nadszedł czas na powtórkę.
Wersja pełna „Blondynki na językach” jest kompletnym kursem, po ukończeniu którego można swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim.


Pełna wersja zawiera:
- ponad 3300 wyrażeń i zwrotów
- 205 minut nagrań audio
- 148 lekcji