Subscribe to our newsletter:

LYS Yazarlar

$1.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

LYS Yazarlar, LYS-3 Edebiyat sınavına hazırlanan üniversite adaylarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır.


2013 LYS Edebiyat sınav döneminde 20,000 kişi bu uygulamaya güvendi !*

Öne Çıkan Özellikler:

• Eser ismi veya edebi dönemi yazarak yazar bulma
• Çeşitli edebiyat konuları hakkında anahtar notlar
• Yazarların hayat hikayeleri ve edebi akımları
• Uygulama içerisinden test çözme olanağı
• Tüm içerik telefonunda kayıtlı ! İnterneti sadece güncelleme için kullan.

Yazarlar bölümüne gir ve Yedi Meşaleciler yaz. Karşına Yedi Meşaleciler akımına katılmış yazarlar çıkacak. Şimdi aynısını "Kiralık Konak" yazarak dene; LYS Yazarlar sana Yakup Kadri'yi gösterecek.

Bilginden emin olduğun yazarların isminin üstüne gelerek parmağını sola kaydır. LYS Yazarlar senin için o yazara bir tik atacak. Böylece yazarlar listesinde gezinirken yeni yazarları kolayca keşfedebilirsin !

Bu kadarla bitmiyor: Her gün genişleyerek zenginleşen LYS Yazarlar veri tabanında her an yanında taşıman için faydalı ders notları var. Konuların olabildiğince anlaşılır özetlendiği ders notlarını senin için topladık, hatta önemli yerlerin altlarını bile çizdik !

Öğrendiğin bilgileri test mi etmek istiyorsun ? Sorular kısmına gir ve bir test başlat. Testi bitirdiğinde karşına sadece doğru, yanlış ve netlerin değil; zaman kullanımının son derece ayrıntılı bir analizi ve çalışman gereken konular çıkacak.

İstediğin bir zaman sorular ekranına gelerek hangi testten kaç net çıkardığını hatırlayabilirsin ve kendi rekorunu kırmaya uğraşabilirsin.


GEREKLİLİKLER: iOS 6 ve üzeri işletim sistemine sahip iPhone, iPod Touch ve iPad'lerce desteklenmektedir.

* 2012-2013 yılı satış miktarları toplamıdır.