Subscribe to our newsletter:

Altın Emlak Pro

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

Altın Emlak Pro; Altın Emlak Kurumsal emlak ofisleri ve emlak danışmanlarının iPhone, iPad ve web üzerinden ofis ve portföylerini yönettikleri, EvimCepte uygulaması marifeti ile de elit emlak profesyonelleri ile seçkin müşterilerinin buluştuğu profesyonel bir emlak uygulamasıdır. Ofis ve danışmanlar bu uygulama üzerinden;

-Anında yeni ilan açabilir veya kolayca ilan içeriklerini güncelleyebilir.

-Online mecralardaki ve kurumsal web sitelerindeki tüm ilanları ister webden ister uygulamadan yönetebilir, bir birine senkronize edebilir tek tek ilan açmak ile uğraşmaz.

-Portföylerini yönetirken müşterileri ile iletişim ve iş takibi sırasında ihtiyaç duyduğu birçok CRM uygulamasını yapabilir.

-EvimCepte alt yapısı üzerinden mobil kampanyalara katılabilir ve birçok yeni müşteriye direk cebinden ulaşabilir.

-QR kod alt yapısı ile profesyonel kimliğini, kartvizitini, kişisel portföylerini sunabileceği özel tasarımlı kurumsal QR’larını oluşturabilir bu QR’ları tüm ilanlarında, kartvizitinde reklam ve yazılı görsel her mecrada kullanabilir aynı zamanda teklif e-maillerine ilan QR kodlarını ekleyerek müşterisinin istediğinde uğraşmadan direk ilana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

-Ofislerimizi 7/24 açık tutamayız. Ancak ofisimizin kapısında 7/24 asılı duran bir tabelamız mevcut. İşte QR tabela ile artık öylece asılı duran tabelalarımız da “çalışmaya” başlıyor. Tüm ofis portföyünü içeren QR tabelanızı oluşturuyorsunuz ve pleksi, kağıt vb. istediğiniz materyale baskı alarak kapınıza asıyorsunuz. Böylece tabelanızı okutan kişi gece gündüz demeden hatta siz mışıl mışıl uyurken bile ofis portföyünüzü görebiliyor hatta beğendiği emlaki bir de çıplak gözle görebilmek ve işi bitirmek için sizden randevu bile talep edebiliyor.

-QR Kiralık/Satılık ile yepyeni bir tabela ve mecra kazanarak 7/24 tüm ilanlarınızı potansiyel müşterilerine sunabilir, en basit bir branda ilanı büyük bir reklam fırsatına dönüştürerek yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

-Sadece kendi ofis portföyünü sunabildiği mobil optimize güzel bir web sitesi ile iPhone ve iPadlerden yapılan arama motorlarının mobil aramalarda öne çıkabilir portföyünü çok daha güzel sunarak nitelikli ve elit bir müşteri kitlesine ulaşabilir.

-Ofisler içerisinde çalışan her profesyonel danışman özel mobil web sayfaları üzerinden kendini ve farkını anlatabilir, kişisel videosunu yayınlayabilir ve sms, e-mail, telefon, Facebook, Twitter gibi 8 ayrı iletişim kanalından müşteri ile ilk iletişimi kurabilir.

Ve daha birçok yeni ve benzersiz servisi kolayca, en basit ve hızlı bir şekilde bu uygulama üzerinden alabilir. Diğer servis ve uygulamaları öğrenmek için evimcepte.com sitesine göz atmanızı öneririz. Ayrıca her türlü soru ve destek için destek@evimcepte.com adresine e-mail atabilirsiniz.