Subscribe to our newsletter:

ING Kurumsal

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

ING Kurumsal, ING Bank müşterisi olan tüm firmaların hayatını kolaylaştıracak uygulamadır. ING Kurumsal ile bankacılık işlemlerinizi her zaman, her yerden, hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
ING Kurumsal’da neler yapabilirsiniz?


* İstediğiniz her yerden hesap bilgilerinize erişebilir, para transferlerinizi ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
* Kullanıcılarınızın, yetki seviyelerine göre işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.
* Onay bekleyen işlemlerinizi onaylayabilir ya da yetkili bir başka kullanıcı tarafından onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

* ‘Bildirim’ özelliği sayesinde işlemleriniz onaylandığında her zaman, her yerde bilgilendirilirsiniz.

* Çeklerinizin fotoğraflarını uygulama içinde saklama özelliği sayesinde sahip olduğunuz, ödemesi yapılacak tüm çeklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

----

ING Kurumsal is an application that will make life easier for all companies that are ING Bank customers. On ING Kurumsal which enables banking transactions to be performed quickly and conveniently at anytime from anywhere.


What can you do on ING Kurumsal?

* You can access your account information from anywhere you want and make your payments.
* You can enable your users to perform transactions according to their authorization levels.
* You can confirm your transactions that are pending confirmation or enable them to be confirmed by another authorized user.
* With the 'Notification' feature, you are notified at anytime and anywhere when your transactions are confirmed.
* With the feature that enables you to keep the photographs of your checks in the application, you can carry all your outstanding checks with you.