Subscribe to our newsletter:

Alveo

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Reference
I want this app
Download from AppStore

1975 yılında sektöre adım atan ve 1999 yılında AYHANDEMİR MAKİNA SANAYİ olarak adını duyuran firmamız, kısa sürede büyüyerek sektör büyükleri arasında yerini almıştır. Gelişen teknolojiyi takip ederek en kaliteli ürün ve iyi hizmet politikasını benimseyen firmamız, endüstriyel mutfak sektöründeki iddiasını ALVEO markasıyla devam ettirmektedir.

Alveo Endüstriyel mutfak sektöründe, yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiyle birleştirerek siz müşterilerine yenilikçi ve zarif ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Ar-ge çalışmalarına büyük önem veren Alveo, alanında uzman mühendisleri bünyesinde barındırarak yenilikçi ürünler sunmak amacıyla büyük yatırımlar yapmaktadır. Şeflerin ihtiyaçları gözetilerek yapılan geliştirme faaliyetlerinde, şefler adına mutfakta bütün ayrıntılar düşünülmektedir. Bunun yanında ürünlerdeki şık ve ergonomik tasarım mutfaklarınıza pratikliğin yanında estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan Alveo, müşterilerine kusursuz hizmeti sunmak için titiz davranmaktadır. Ürün kalitesi bakımından kusursuz ürünler üretmeyi ve müşteriye en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen Alveo, hızlı pazarlama ağıyla kusursuz hizmet sunmaktadır. Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir.

Alveo geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır. Ürünlerini 3 kıtaya ihraç eden Alveo tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyeti ve satış sonrası destek uygulamalarını sunmaktadır. Kendi alanında Türkiye’nin adını yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmekte ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.