Subscribe to our newsletter:

Modacruz - Yeni & İkinci El Alışveriş Platformu

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Shopping
I want this app
Download from AppStore

Yeni & İkinci El Alışveriş ve Moda Platformu

Giymediklerini nakde çevir, kazanırken kadınlara da fırsat yarat! Modacruz, gardırobundaki kıyafetleri nakde çevirmenin, uygun fiyatlı alışveriş yapmanın en eğlenceli ve kolay yoludur.1 - Giymediklerini fotoğrafla


2 - Modacruz dolabına yükle
3 - Satılınca ürünü kargola

4 - Kazancın hesabına gelsinSaniyeler içerisinde Modacruz dolabını aç, seninle benzer değerlere sahip kadınların gardıroplarını keşfetmeye başla ya da özgün tasarımcı ve butiklerin olduğu ‘Butikler’ sekmesinde eğlenceli alışverişin keyfini yaşa.-Modacruz Nedir?

 
Hepimizin dolabında giyilmeyi bekleyen veya birkaç kere giydiği eşyaları vardır…

Modacruz sayesinde artık bu parçaları Türkiye’nin tüm kadınlarıyla paylaşabilir, onların dolaplarındaki kıyafet ve aksesuarları elde edebilirsin.Bir kere giydiğin ancak bir daha giymeyeceğini düşündüğün abiye elbisen…Modası hiç geçmeyecek olan ancak bedenine artık uymayan jean’in…

‘Artık bu kadar yüksek topuklu giyemem!’ dediğin ayakkabıların…Nakde çevirmek istediğin daha bir sürü aksesuar, çanta, etek, bluz…Modacruz sayesinde saniyeler içerisinde dolabını oluştur, hem sat hem alışverişe devam ederken sosyalleş!
-Modacruz’a Başla - Akıllı alışveriş ve paylaşarak kazanma fırsatı!Modacruz sayesinde, Burberry, Michael Kors, Zara ve H&M gibi binlerce markanın ürününe çok uygun fiyatlara sahip olabilirsin. 
Yeni-Etiketli ve ikinci el kıyafet, aksesuar, ayakkabı, çanta ve tesettür fırsatlarını yakalamak için, takipte kal!

-Kadınlara Güç Katan Modacruz Ailesini Keşfet! – Modacruz kadınları ile tanış ve paylaş.Modacruz geniş sosyal ağ olanakları sayesinde sana bir alışveriş platformundan çok daha fazlasını sunar. Güven, saygı ve paylaşım esaslarına dayalı bu ortamda eşsiz arkadaşlık ve kardeşlik kurabilir, stilini beğendiğin Modacruz kadınlarını takip edebilir veya bir stil ikonu olabilirsin!
-Modacruz Butik

Modacruz'da artık özgün tasarımcılara ve her yerde bulamayacağın özel ürünlere de ulaşacaksın. Zengin marka seçeneklerinin olduğu Butik sayfamızda eğlenceli alışverişin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin.


-Modacruz Sözü! - Saygı ve güven esaslarımız…Modacruz, güvenli şekilde alım ve satış yapılan bir moda platformudur. Modacruz ailesi olarak önceliğimiz paranın ve ürünün güvencesini sağlamak ve baştan sona pürüzsüz alışveriş deneyimini yaşatmaktır.