Subscribe to our newsletter:

Bilet Cepte

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

Türk Hava Yolları, Sunexpress, AtlasJet, OnurAir ve Borajet uçuşlarını sorgulayabilmeniz ve uçak biletlerinizi cep telefonunuzdan kolay bir şekilde alabilmeniz için hazırlanmış bu uygulama ile uçmak zevkli bir hale gelecek.
Bu uygulama ile tüm Türkiye'ye uçak bileti alabileceksiniz.
Bilet Cepte ve acilebilet.com'dan Bilet aldığınızda Airporttransferim.com servisimiz üzerinden %10 transfer indirimi imkanına sahip olabilirsiniz.
Lütfen uygulamaya dair geri bildirimlerinizi iletiniz.
web@sahinogluturizm.com.tr
http://www.acilebilet.com

İsterseniz "Uçuş Takip" uygulamamız ile hangi kapıdan çıkış yapabileceğiniz, hangi banttan bagaj teslim alabileceğiniz, anlık uçağınız harita üzerinde lokasyon takibini, ne zaman inip ne zaman kalkış yapacağını, ve gideceğiniz yöne hangi havayollarının uçtuğunu, saatlerini görebilirsiniz.
(212) 498 0000 ve 444 1 113 numaralı Çağrı merkezlerimiz aracılığıyla Yüksek Hızlı Tren, İDO biletlerini alabilir, VIP (1-5), mini (16), midi (27-31) ve otobüs (46) misafirleriniz için araç transfer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz
Araçlarımız 2012 ve üstü modellerdedir. Her türlü ulaştırma ve belediyenin uygulamada olduğu belgelerimiz mevcuttur. Güvenle seyahat edebilirsiniz.
"1997'den beri" bilgi ve belgenin buluştuğu nokta :
Bir sonraki versiyon için eklenecekler:
PNR Görüntüleme,
Uçağın nerede olduğunu görme ve izleme,
Hava alanı transfer isteği,
Şehir turu,
Otel rezervasyon vb. hizmetlerimiz eklenecektir.
Etiketler;
THY, Sunexpress, Atlasjet, Türk Hava Yolları, Uçak Bileti, Havayolu,