Subscribe to our newsletter:

Twoje Miasto

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

Twoje Miasto w Twojej Kieszeni?
Aplikacja TwojeMiasto to mobilna platforma dostosowana do codziennego,szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji i miejsc w dowolnej okolicy lub w tej, w której się właśnie znajdujesz. Wystarczy jedno kliknięcie i w prosty sposób znajdziesz:
-Lokalne firmy, ich usługi i produkty
-Aktualne promocje, obniżki, okazje
-Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe
-Najnowsze ogłoszenia drobne
-Interesujące artykuły i bieżące wiadomości
A wszystko to w języku polskim wraz z dokładną mapą dojazdu, podane w przyjaznej, prostej formie, specjalnie dobrane dla polaków przebywających na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej.
Z nami możesz więcej!
Nie tylko możesz przeglądać to, co znajduje się w twojej okolicy, ale sam masz wpływ na to co przeglądasz, twój głos też się liczy!
• Oceny i opinie - odkryj najlepsze co w okolicy i oceń np. swojego ulubionego fryzjera lub podziel się opinią na temat lokalnej polskiej restauracji.

• Promocje - sprawdź lokalne promocje i załaduj je natychmiastowo bezpośrednio do swojego telefonu, korzystaj, oszczędzaj i podziel się opinią z innymi.

• Polecaj – poleć swoje ulubione miejsce, firmę, wydarzenie innym osobom.

• Ulubione – miej zawsze pod ręką twoje ulubione miejsca, wydarzenia, oferty.

• Portal www.twojemiasto.co.uk integralna część aplikacji – Dzięki bezpośredniemu połączeniu z portalem internetowym masz możliwość natychmiastowego dodawania i modyfikacji wpisów firm, wydarzeń kulturalnych czy ogłoszeń drobnych, jak również publikowania artykułów itp. (dodanie i usuwanie niektórych wpisów możliwe tylko poprzez portal)

TwojeMiasto – Twój personalny asystent zawsze tam gdzie Ty. Pobierz dzisiaj i korzystaj.
Zespół Twoje Miasto