Subscribe to our newsletter:

Stary Browar 5050

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

Udostępniamy przyjazną aplikację, dzięki której możesz śledzić na bieżąco program wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych w Starym Browarze.
Z aplikacją poznasz też oferty specjalne sklepów, restauracji i punktów usługowych Starego Browaru.
Funkcja powiadamiania i udostępniania sprawi, że nie przegapisz interesujących Cię wydarzeń i ofert oraz łatwo poinformujesz o nich swoich znajomych. „Moje miejsca” pomogą zgrupować Twoje ulubione marki, dzięki czemu w pierwszej kolejności dowiesz się o ich promocjach i nowych kolekcjach.
W aplikacji znajdziesz też wygodny w obsłudze plan centrum, który ułatwi poruszanie się po Starym Browarze. Teraz bez problemu znajdziesz każdy sklep, restaurację czy usługę i szybko dotrzesz na miejsce dzięki wyznaczonej w aplikacji trasie.
Poznaj bliżej sztukę, którą spotykasz w Starym Browarze dzięki zakładce „Dzieła sztuki”. Umożliwia ona nie tylko poznanie ciekawostek dotyczących danej rzeźby bądź instalacji, ale pozwala na zdobycie atrakcyjnych nagród w quizie.

Aplikacja zawiera też przydatne informacje o samym obiekcie: godziny otwarcia, wskazówki dojazdu, wysokość opłat parkingowych i przydatne telefony.
Życzymy dobrej zabawy!


Notice:
Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

Aplikacja korzysta Z GPS i Bluetooth Law Energy w tle, co może powodować szybsze zużycie baterii.