Subscribe to our newsletter:

AVON Pembe Hareket

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Health & Fitness
I want this app
Download from AppStore

Meme Kanserini #Kafayataktık.

AVON, Güzelliğe Değer Katar. Bir yandan kadınları güzelleştirirken diğer yandan onların hayatlarını iyileştirmek için çalışıyoruz.

Kadınların en büyük düşmanı Meme Kanseri’ ne karşı hep birlikte ilerleyerek ve mücadelemizi daha da güçlendiriyoruz.

İşte bu nedenle Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ni, Türkiye’de 1996 yılından beri kesintisiz olarak yürütüyoruz. Yani biz Meme Kanserini #Kafayataktık.

Bu anlamlı proje kapsamında Türkiye’de 4 milyon TL’ nin üzerinde fon toplandı. 10 binin üzerinde kadına ücretsiz mamografi taraması ve şüpheli görülen 1.200 kişiye ek teşhis olanağı sağlandı. 8 hastaneye mamografi cihazı bağışlandı.

Türk Kanser Derneği (TKD) ile sürdürdüğümüz uzun soluklu işbirliğimiz kapsamında, maddi olanakları yetersiz meme kanseri hastalarının tedavi masraflarına destek olundu ve bu değerli desteği sürdürmeye devam ediyoruz.

Tüm bunlarla birlikte, projeye destek amacıyla sizin de telefonunuza yüklediğiniz Pembe Hareket yürüyüş uygulaması projenin en büyük destekçilerinden biri. Kat edilen her kilometrenin “Meme Kanseri ile Mücadele Projesi” için bağışa dönüştüğü uygulama, bugüne kadar yaklaşık 39 bin kez indirildi.

Pembe Hareket ile “Bir Adım At, Senin Bu Hayat” Çünkü, siz hareket ettikçe bu uygulama ile sizin adınıza hastalıkla mücadele ediyoruz. Çünkü, bu uygulamada attığınız her adım hayatın kendisi.

Projenin, Türkiye’nin sağlık alanındaki en uzun soluklu ve en kapsamlı sosyal sorumluluk kampanyalarından biri olmasından gurur duyuyoruz.

Ve siz de bu uygulamayı kullanarak bu projeye destek verdiniz, değerli katkınız için teşekkür ederiz.

GPS'in arka planda sürekli kullanımı pil ömrünü önemli oranda azaltır.

Gücümüze güç katarak mücadelede elele olmak dileğiyle,