Subscribe to our newsletter:

HodinkyPlus

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Newsstand
  • Fashion & Style
I want this app
Download from AppStore

Magazine about watches, new trends, manufacturing of watches and masters of watches.

*** czech ***

Hodinky plus je první interaktivní tabletový časopis o hodinkách. Vydává Watch Star Media, který je rovněž vydavatelem tištěného časopisu HODINKY ŠPERKY. V každém časopise jsou jiné články, ovšem mohou se doplňovat či na sebe nezávisle navazovat. Pokud milujete hodinky nebo chcete jen o nich něco vědět, jsou tyto časopisy správnou volbou. Existuje vícero podobných časopisů, ale jen u nás najdete informace o značkách, o kterých jste nikdy neslyšeli, jen u nás si přečtete opravdové srovnávací testy hodinek nebo autentickou reportáž z návštěvy manufaktur. A to zdaleka není vše. Hodinky plus jsou „odlehčenou“ formou tištěného časopisu, ovšem s vlastním originálním obsahem pro rychlé čtení a získání základních a nejnovějších informací. Proto si aplikaci i obsah časopisu můžete stáhnout ZDARMA. Pokud hodinky stály doposud na okraji vašeho zájmu, uvidíte, že se stanou vaší novou vášní. Vždyť čím jiným by se muž měl svému okolí pochlubit, než hodinkami nebo alespoň zasvěceným vyprávěním o nich? Stanete se tak znalcem a zajímavým vypravěčem, protože to všechno nastudujete z aplikace Hodinky plus a v tištěném časopise Hodinky šperky. Odlišíte se tak od lidí, kteří jen opakují reklamní fráze z lifestylových časopisů, otištěné navíc často s chybami. Pochopíte také v čem tví správný význam slova luxus. Pro někoho jsou luxusní hodinky za 1500 Kč, pro někoho ty ze zlata nebo s logem Rolex. Pro nás znamená luxus vysoké mistrovství tvůrců, jejich geniální nápady, komplikace strojků nebo použití revolučních materiálů v hodinkách.
Svět hodinek je nekonečný jako vesmír, je barevný, rozmanitý, technicky i designově inspirativní, fantasticky zábavný, mistrovsky precizní a nekonečně inovativní. To vše je pravda, pokud vstoupíte do světa hodinek a dovedete se v něm orientovat. Průvodcem na vaší cestě za novým poznáním, novou vášní a zábavou ať je časopis Hodinky plus.
Součástí časopisu jsou někdy přílohy, jako Koscom journal, který obsahuje novinky, prezentované každý rok na jaře na mezinárodní výstavě Baselworld . Kromě toho se u nás dočtete o novinkách z dalších důležitých mezinárodních výstav, jako je SIHH v Ženevě nebo Inhorgenta či Munich-Time v Mnichově nebo v Praze a SEW Brno.
A protože název Hodinky plus slibuje ve slově plus něco navíc, najdete pod touto ikonou i magazín pro ženy DÁMA. Kromě nákupů, módních trendů, kosmetiky a líčení, jsou zde články a rozhovory na témata, která zajímají jen ženy. Kromě toho v rubrice Jewellery najdou (nebo i vy) inspirativní články o krásných špercích a šperkových hodinkách.
Stáhněte si aplikaci Hodinky plus, vyberte si v ní časopis, který chcete číst, stáhněte si jej zdarma a pak už se můžete oddávat čtení ať jste kdekoli i bez internetového připojení .

---------------
Vývojář Watch Star Media, s.r.o.
Navštívit webové stránky: www.casopis-hodinky.cz, www.dama-online.cz
Zaslat e-mail na adresu: hodinky@casopis-hodinky.cz nebo sekretariat@dama-online.cz
Biskupcova 30, Praha 3, 130 00