Subscribe to our newsletter:

Krecik i przygoda ze spodenkami

$1.99
iPad
Genres:
  • Games
  • Book
  • Educational
  • Family
I want this app
Download from AppStore

Specjalna promocja! Cena czasowo obniżona z 4,99 € do 1,99 €!

Krecik sprawiał i nadal sprawia radość niezliczonym pokoleniom dzieci i dorosłych na całym świecie. Zapraszamy Was i Wasze dzieci do zabawy z nim. Pobierzcie na swój tablet nową wesołą i interaktywną publikację „Krecik i przygoda ze spodenkami”.

Pierwsze śliczne obrazki z Krecikiem, który jest popularny na całym świecie, stworzył Zdeněk Miler ponad 50 lat temu, ale Krecik wciąż jest z nami i nadal jest w stanie zainteresować nowe pokolenia dzieci. Zapoznajcie z nim również swoje pociechy za pośrednictwem tabletu poprzez korzystanie z multimedialnej publikacji „Krecik i przygoda ze spodenkami”. Jest to klasyczna ulubiona opowieść rozszerzona o wiele zabawnych elementów dla Was i dla Waszych dzieci – puzzle, kolorowanki i interaktywne gry. Uratujcie len przed chrząszczami, uprzędźcie sieć z pająkami lub zabarwcie materiał i pomóżcie Krecikowi w zdobyciu upragnionych spodenek.

W naszej multimedialnej książce znajdziecie ponad 30 ilustrowanych stron z opowieścią „Krecik i przygoda ze spodenkami”.
Na prawie każdej stronie możecie trafić na małą grę lub inną aktywność związaną z Krecikiem. Czytajcie razem i pomagajcie Krecikowi!