Subscribe to our newsletter:

Kierunek Rozwoju

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Inżynier, prawnik, artysta, a może psycholog? Nie wiesz jeszcze, który z kierunków wybrać? Ściągnij aplikację kierunek rozwoju i zrób darmowy test predyspozycji zawodowych. W prosty i przyjazny sposób dowiedz się jaki wybrać przyszły zawód oraz kierunek studiów. Już dziś poznaj swoją przyszłą ścieżkę kariery.

Zobacz jak wiele przydatnych informacji możesz mieć od tej pory w Swoim telefonie. Co daje aplikacja?
• darmowy test predyspozycji zawodowych 
Wykonaj bezpłatny test zawodowy w dowolnym czasie na Twoim telefonie. Wyniki testu widoczne będą od razu na Twoim smartfonie. Będziesz mieć do nich dostęp w każdej chwili. 
Test możesz wielokrotnie powtarzać.
• indywidualna opinia
Po wypełnieniu testu otrzymasz dopasowaną pod Ciebie opinie jak również wybrane branże oraz kierunki, w których możesz się sprawdzić i rozpocząć swoją karierę. Dostęp do opinii będziesz miał z poziomu telefonu, tabletu oraz komputera.
• pomocne materiały dydaktyczne
Aplikacja zawiera listę ciekawych i przydatnych materiałów, które pomogą Ci przygotować do zajęć w szkole oraz matury, a także rozwinąć odpowiednie umiejętności.
• aktualności i wydarzenia WSB
Dowiesz się o konkursach, nowych materiałach, ciekawych szkoleniach oraz wydarzeniach organizowanych przez Wyższe Szkoły Bankowe.
Platforma Kierunekrozwoju.pl służy do przeprowadzania testów kwalifikacji zawodowych i jest stworzona z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych. Oferuje dostęp do tzw. Wirtualnego doradcy edukacyjnego. Otrzymaną opinie możesz omówić ze swoim nauczycielem lub zachować dla Siebie.