Subscribe to our newsletter:

Arabamsen

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Reference
I want this app
Download from AppStore

Arabamsen otomobil kullanıcılarını üyelik sistemiyle bir araya getiren, onların otomobilleriyle ilgili ihtiyaçlarını ekonomik ve kaliteli biçimde gidermelerini sağlayan, bireysel otomobil kullanıcısını korumak amacıyla kurulmuş bir defans kuruluşudur.

Arabamsen uygulaması otomobil ile ilgili ürünlerde ve servis hizmetlerinde anında fiyat alabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır. Uygulamayı kullanarak araç alım-satım, teknik servis, sigorta, kasko, lastik değişimi, yedek parça gibi ihtiyaçlarınıza en kısa sürede ve en iyi rakamlarla çözüm üretebilirsiniz.

Arabamsen sizi aracınızla ilgili ihtiyaçlarınızda önceden görüştüğü ve özel indimler aldığı doğru noktalara yönlendirir. Gerek canlı destekle gerekse telefon desteğiyle sorununuza en kısa sürede çözüm bulmaya çalışır.

Otomobille ilgili herhangi bir ürün ya da hizmeti tüketirken fiyat alacağınız son nokta mutlaka Arabamsen uygulaması olsun. Arabamsen bir kalite ve fiyat stabilizasyon kuruluşu olmak amacıyla yola çıktı. Siz de www.arabamsen.org adresinden Arabamsen’e üye olarak bu yolculuğa katılın. Otomobille ilgili ihtiyaçlarınızı tek tek değil filo gibi alalım.